Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Як почувається Бенедикт XVI?
13:10 Вівторок 0 205
11-08-2020, 13:10

Як почувається Бенедикт XVI?

На минулому тижні з'явилася інформація, що колишній Папа Римський Бенедикт XVI тяжко захворів після відвідин Німеччини. Нині повідомляється, що стан Папи-емерита покращився. 


«Інфекція по-трохи відходить і можна зменшити кількість медикаментів, які ослабили 93-річного Папу Бенедикта XVI», - розповів особистий секретар Папи-емерита.

Болюча інфекція розацеа, яка докучала Бенедикту XVI, поволі відходить і можна зменшити кількість необхідних медикаментів, які ослабили 93-річного Папу Бенедикта XVI – розповів для порталу Südkurier архієпископ Георг Генсвайн.

Слова особистого секретаря Папи-емерита цитує агенція KNA, додаючи, що приватна секретарка Бенедикта XVI, коментуючи цю ситуацію, зазначила, що «після смерті брата Георга прийшов біль».

Молимось за здоров'я Папи Бенедикта.


Джерело: Католицький оглядач з посиланням на wiara.pl

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:05 Четвер 0 69 Кардинал Паролін про Гельсінські угоди та боротьбу Апостольського Престолу за людські права Під час конференції, організованої посольством Італії при Апостольському Престолі, кардинал Паролін розповів про участь кардинала Акілле Сільвестріні в процесі приготування та підписання Гельсінських угод. Особливу увагу він приділив ролі Гельсінських угод в зусиллях Ватикану у зусиллях захисту людських прав та свободи віросповідання в тодішньому СРСР і країнах соцтабору.