Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо на сторінку Душпастирства родин Київсько-Житомирської дієцезії
13:00 П'ятниця 0 186
5-03-2021, 13:00

Запрошуємо на сторінку Душпастирства родин Київсько-Житомирської дієцезії

Почала працювати сторінка Душпастирства родин, що покликана допомагати сучасним сім`ям знайти відповіді на актуальні питання сьогодення через розміщення корисної інформації та підтримку у кризових ситуаціях.  
Сторінка доступна в інтернет-просторі за лінком.  

Крім того, можна слідкувати за сторінкою у Фейсбуці - Душпастирство Родин Київсько-Житомирської Дієцезії.

Маєш ідеї щодо служіння сім'ї? Хочеш більше заанґажуватися у служіння родині як християнський психолог чи сімейний консультант? Просимо звязатись з нами: rodynykzd@gmail.com.

Нагадуємо, у кожній дієцезії існує Комісія у справах душпастирства родин, що покликана допомагати єпископу та душпастирям оточувати опікою родини. Натомість при Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України діє загальноукраїнська Комісія у справах душпастирства родин. На сьогоднішній день її головою є єпископ Радослав Змітрович ОМІ.  
Оголошення 10:01 Вівторок 0 190 Запрошення для молоді на ніч чування про розпізнання покликання Комісія у справах богопосвяченого життя при Конференції єпископів РКЦ в Україні щиро запрошує молодь на молитовне чування до Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві, яка відбудеться в ніч з 23 на 24 квітня 2021 р. перед Неділею Доброго Пастиря під гаслом: «Встань і йди» (Мт.2,20).
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.