Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Триває підготовка до організації ІІ Всеукраїнської зустрічі душпастирства родин
09:57 Четвер 0 587
19-10-2017, 09:57

Триває підготовка до організації ІІ Всеукраїнської зустрічі душпастирства родин

05 листопада в Брюховичах відбудеться чергове засідання Комісії у справах душпастирства родин при Конференції римсько-католицьких єпископів України.
Головною метою цього засідання буде організація ІІ Всеукраїнської зустрічі Душпастирства родин Римсько-Католицької Церкви в Україні, яка відбудеться 17 – 19 листопада 2017 в Брюховичах.

Тема зустрічі «Надія для подружжя у кризі»
Задумувалась вона як допомога тим, хто сам надає допомогу: всім, задіяним у служіння подружжям та сім’ям.

Ця зустріч матиме практичний характер. Окрім спільної молитви та тематичних конференцій, передбачено час на свідчення, майстер-клас, спілкування, ділення досвідом.

До нас приїдуть спільнота «Сихар» і Гжегож Гурни - це люди, які працюють з подружжями у кризовому стані
Учасниками зустрічі можуть бути священики, богопосвячені особи та миряни (подружжя й самотні особи), які вже задіяні у роботу з сім’ями, нареченими або ж відчувають покликання до такого служіння в своїх парафіях, спільнотах.

На завершення ІІ Всеукраїнської зустрічі, 19 листопада, відбудеться відкритий круглий стіл на тему: «Практичні аспекти допомоги подружжю та сім’ї у кризі», на який запрошуються всі бажаючі. Запрошені експерти з різних сфер суспільного життя: релігійного, правового, педагогічного, психологічного – поділяться досвідом роботи із сім’ями та піднімуть питання захисту інституту сім’ї в Україні. Також буде запрезентовано нову книгу о. Романа Лаби видану Комісією.

Зголошення приймаються до 30 жовтня 2017 р. Потрібно заповнити анкету в інтернеті за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1uv-hcxGxnCkxDXSO1ehKvDY-tEzSfkGgKMKggPkN6i0/edit

або зв’язатися з п. Вікторією за е-майлом: rodynadlachrysta@gmail.com або по тел. +38 (050) 313 85 72, +38 (068) 572 28 05.

+ Єпископ Радослав Змітрович ОМІ, Голова Комісії у справах сім’ї Конференції єпископату України Голова Комісії у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ єпископів України

о. Роман Лаба OSPPE, директор Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ єпископів України

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий