Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Привітання архієпископа Мечислава Мокшицького новому Верховному лицарю Колумба
11:01 Четвер 0 166
4-03-2021, 11:01

Привітання архієпископа Мечислава Мокшицького новому Верховному лицарю Колумба

Привітання митрополита Львівського Мечислава Мокшицького на адресу 14-го Верховного лицаря Колумба Патріка Е. Келлі.
Все має свій початок і кінець. Ми знаємо і розуміємо цей дуже простий життєвий принцип. Сьогодні він стає найпомітнішим у житті двох лицарів Колумба. Кінець служіння Карла Андерсона стає для вас початком - Патріка Келлі.

Після виборів ви сказали: «Я маю честь, вдячний та щасливий. Я маю честь бути покликаним служити Верховним лицарем. Я вдячний своїй дружині та родині, а також братам лицарям, що довірили мені цю честь і привілей. Мені пощастило працювати разом з Верховним лицарем Карлом Андерсоном, який зробив так багато для зміцнення лицарів Колумба та виконання нашої місії завдяки ділам любові, добра, співчуття та молитви, які допомогли незліченним людям тут, у вітчизні та по всьому світу. ... Я з нетерпінням чекаю можливості продовжити чудову справу Карла і прагну керувати лицарями Колумба відповідно до принципів милосердя, єдності та братерства, як це передав Бл. О. Майкл Макгівні. Ці принципи сьогодні такі ж важливі, як і майже 140 років тому на початку нашого існування. Вони є перевіреним способом поглиблення католицької віри та побудови міцних сімей, сильних парафій та сильних громад, які спільно працюють задля загального блага та визнають гідність та цінність кожної людини. Прошу про молитву особливо в цьому часі, коли я буду продовжувати та вести вперед цю величну історію та традиції лицарів Колумба на службі Господу, Його Церкві, нашим лицарям-братам та їх сім`ям, а також нашим парафіям та громадам».

Я цитую ці слова з великою радістю та надією. Вони є чудовим оголошенням про продовження роботи Карла Андерсона, найближчим співробітником і довіреною особою якого ви були протягом багатьох років. Для нас, лицарів Колумба, це дуже важлива і оптимістична заява про те, що доброю справою і надалі виконуватиметься слово Господа Ісуса: "Що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили." (Мт, 25, 40).

Я твердо вірю, що ніщо у світі не є випадковістю, а лише даром Божого провидіння. Саме в цьому дусі я приймаю ваше обрання Верховним лицарем і щиро вітаю усім серцем. Я усвідомлюю велику відповідальність, яку ви взяли на себе на свої плечі, і знаю, наскільки наша підтримка буде потрібна у різний спосіб, особливо в молитві. Ви можете бути впевнені, що її не буде бракувати серед лицарів, які служать Богу та Церкві в Україні.

Закликаючи Божого захисту та заступництва святих та блаженних, я сподіваюся на швидку зустріч та подальше продовження співпраці, яка вже кілька років приносить добро нашій Церкві, особливо Львівській архідієцезії, яка позначена стражданням від комуністичного переслідування та великої атеїзації.

Разом із громадою лицарів Колумба з України прошу Всемогутнього Бога благословити вас і всю родину, подарувати людям мир і добро, благодать і вдячність, щоб добра справа не лише тривала, а й розвивалася на більшу славу Святої Церкви.

З повагою та братнім привітанням: "Віват Ісусе!"

+ Мечислав Мокшицький
Архієпископ Львівський МитрополитДжерело: Львівська архідієцезія
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.