Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Подяка Львівського митрополита Верховному лицарю Колумба Карлу Андерсону
10:02 Вівторок 0 152
2-03-2021, 10:02

Подяка Львівського митрополита Верховному лицарю Колумба Карлу Андерсону

Слова вдячності на завершення служіння Верховного лицаря Карла Андерсона від архієпископа Мечислава Мокшицького, Національного капелана Ордену Лицарів Колумба в Україні. 
У житті бувають випадки, коли вдячне серце звертається до Бога: «Дякуйте Господу, бо Він добрий, бо Його благодать на віки» (Пс 118, 1). Дуже часто, щоб показати свою доброту та благодать, Бог використовує людей, яких кличе та обирає, щоб свідченням віри будувати та поширювати Боже Царство на землі.

Саме Ти безсумнівно є одним із з цих людей. Дивлячись на досягнення Твого життя, завжди і скрізь, виконуючи багато відповідальних функцій, Ти був католиком, що в сучасному світі слід наголошувати та цінувати. Слова Господа Ісуса: "Ви сіль землі ... Ви світло світу ..." (пор. Мт 5, 13-16), стали неписаним, але збереженим і виконаним закликом Твого життя. На будь-якій посаді, яку приймав: державну, церковну чи наукову, Ти залишив приклад безмежної жертовності та відданості, завжди обираючи шлях праведного, християнського життя.

Для нас, лицарів Колумба, Ти служив останні двадцять два роки, сприяючи величному зростанню ордену, який сьогодні налічує майже два мільйони лицарів по всьому світу, включаючи кілька тисяч в Україні.

Ти розвинув широку благодійну діяльність, підтримуючи католиків у багатьох країнах світу. Я не можу мовчати про підтримку, яку Ти надав Латинській церкві в Україні, особливо Львівській архідієцезії. Я усвідомлюю, що без Твого розуміння потреб нашої Церкви багато речей та інвестицій були б неможливими. Тому ми дякуємо Богу за доброту, яку Він послав нам через Твоє служіння.

Я глибоко переконаний, що особисте знайомство і навіть дружба зі св. Йоаном Павлом ІІ мали великий вплив на Твоє ставлення до життя.

Ти бачив мудрість папського вчення і бачив його позачасовість. Виразом цього є побудова Центру св. Йоана Павла ІІ, а також Твої зусилля, щоб особа та навчання Папи були не лише історичною пам’яттю, але фундаментом істини, допомагаючи сучасним людям знову відкрити багатство віри, турботу про кожне життя та спільноту Церкви, якою жив св. Папа Йоан Павло ІІ. Це завдання Ти прийняв в дусі відповідальності за сьогодення та майбутнє Церкви.

Дякуючи Богу за Твоє вірне служіння Церкві та ревне виконання функції Верховного Лицаря, я бажаю Тобі Божого благословення, постійного захисту Божої Матері, Матері Церкви та заступництва Блаженного Отця Майкла Макгівні, беатифікація котрого стала звершенням Твого служіння.

Одночасно я вірю, що наші стосунки та контакти і надалі будуть дружніми та приязними, так як за роки спільного піклування про Церкву об’єднали нас у добрій справі, для більшої слави Бога і поширення віри.

Нехай Бог благословить Тебе, Твою дружину Доріан і всю Твою родину, і дасть вам мир. Віват Ісусе!

З вдячністю та повагою
+ Мечислав Мокшицький
Митрополит Архієпископ Львівський

Джерело: Львівська архідієцезія
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.