Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Попільну середу Папа відслужить Святу Месу в базиліці Святого Петра
12:45 Неділя 0 202
7-02-2021, 12:45

У Попільну середу Папа відслужить Святу Месу в базиліці Святого Петра

А великопісні проповіді по п’ятницях, які для Римської Курії виголошує проповідник Папського Дому, збиратимуть слухачів, як і під час Адвенту, в залі Павла VI у Ватикані.
Про це пише Vatican News.

Ватиканський прес-центр повідомив, що в Попільну середу, 17 лютого 2021 року Папа Франциск відслужить на катедральному престолі базиліки Святого Петра Святу Месу з нагоди початку Великого Посту. В богослужінні візьме участь обмежена кількість вірних з дотриманням вимог запобігання поширенню заражень, згідно з критеріями, застосовуваними протягом попередніх місяців. Того ж дня не буде загальної аудієнції.

Нагадаємо, що згідно зі звичаєм, у перший день Чотиридесятниці Єпископ Риму молився з чернечими спільнотами на Авентинському пагорбі Вічного Міста. Того дня відбувалася покаянна процесійна хода з базиліки святого Анхельма при бенедиктинському монастирі до базиліки святої Сабіни при домініканському, в якому звершувано Євхаристійне богослужіння з обрядами Попільної середи. У нещодавній історії винятком став 2013 рік, коли після оголошення про своє зречення Папа Бенедикт XVI звершив це богослужіння в базиліці Святого Петра, адже в ньому виявили бажання взяти участь численні вірні, бо йшлося про його останнє прилюдне богослужіння перед набранням чинності заяви про зречення. Тепер же традиційним молінням завадила пандемія.

Великопісні проповіді для Римської Курії

Префектура Папського Дому також повідомила, що проповіді з нагоди Великого Посту 2021 для Святішого Отця та Римської Курії кардинал Раньєро Канталамесса, Проповідник Папського Дому, виголошуватиме в залі Павла VI, як це відбувалося під час Адвенту, даючи змогу зібратися з дотриманням належної дистанції.
Новини з Ватикану 15:01 Вівторок 0 93 Ватикан: для доступу на територію вимагається наявність «Green Pass» Щоб увійти на територію Ватикану, від 1 жовтня потрібен документ, який підтверджує щеплення, нещодавнє одужання від Covid-19 або ж негативний результат тесту. Винятком є участь у богослужіннях.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.