Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розарієві історії від єпископів. Єпископ Ян Собіло
10:00 Вівторок 0 549
20-10-2020, 10:00

Розарієві історії від єпископів. Єпископ Ян Собіло

Про місце молитви на розарії та приклад, що завжди спонукає до молитви розповідає єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло. 
Якщо говорити про мій досвід молитви на розарії, то вперше з розарієм я побачив маму. Вона постійно молилась, коли щось робила чи коли сильно хворіла. Під подушкою в неї завжди був розарій. Так тривало до самої її смерті.

Потім був єпископ Ян Ольшанський. Я прийшов до Маниківців на його місце. Він завжди в дорозі молився Розарій. Коли ми їхали з Кам’янця-Подільського до Запоріжжя (а це майже тисяча кілометрів), то всю дорогу молились на розарії. Тоді ще було три частини Розарію.

Тоді я відчув, що це молитва, яку важко почати, бо злий дух бореться з Розарієм і відбиває у нас бажання молитись. Завжди виникає думка: може, потім помолитись, може, тоді буду більш зосередженим, може, будуть інші обставини. Злий дух знає, яка величезна сила Розарію.
Важко почати, але потім, коли молишся, то відчуваєш силу не лише духовну, а й фізичну. Якщо, наприклад, їду з Запоріжжя до Харкова, то молюся всю дорогу і потім зовсім не відчуваю втоми і почуваюся духовно відновленим.

Йоан Павло ІІ надав Розарію силу екзорцизму. Ми постійно знаходимось під атаками злого духа, і Розарій нас захищає, дає силу.

Я багато разів був у Меджугор’є. Там Матір Божа постійно заохочує молитись на розарії.

Я намагаюсь щодня молитись чотири частини Розарію, буває і більше. Але я відчуваю, що наша Мама Небесна міцно нас тримає за руку, передаючи від Небесного Отця всі благодаті.

У нас багато парафіян у Запоріжжі, які моляться щодня цілий Розарій. Вони також свідчать, що багато у їхньому житті змінилось завдяки молитві на розарії.

Те, що сьогодні християнин, священик, єпископ, усі ті Божі справи, свідком яких я є, – це все завдяки силі Матері Божої, Якій дозволяємо діяти, молячись на розарії.  

Зображення: Hozana 
Свідчення 09:03 Вівторок 0 305 Розарієві історії від єпископів. Єпископ Олександр Язловецький Свою історію знайомства з Розарієм та про сумніви, що виникали з приводу ефективності цієї молитви,  розповідає єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.