Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розарієві історії від єпископів. Єпископ Леон Дубравський
11:01 Субота 0 444
3-10-2020, 11:01

Розарієві історії від єпископів. Єпископ Леон Дубравський

Сьогодні, у першу суботу жовтня, розпочинаємо спеціальний проєкт Католицького Медіа-Центру присвячений Розарію. Протягом місяця наші єпископи будуть ділитися своїми історіями, свідченнями та роздумами про молитву на розарії. Перше свідчення - від єпископа Леона Дубравського, ординарія Кам`янець-Подільської дієцезії. 
Коли я чую слово «Розарій», одразу пригадую, як ми молились удома. Як мама і тато повертались пізно з колгоспу і, хоч як би не були втомлені, але ніколи не пропускали молитву – чи зранку, чи ввечері. Образ молитви матері, батька, бабусі – це те, що я виніс зі свого дитинства.

Потім, коли я вже був юнаком, у війську, у семінарії Розарій мені товаришував. Пам’ятаю, як ми з молоддю в Житомирі збирались на вечірні читання Святого Письма, для роздумів та молитви. Тому я сьогодні часто наголошую, що маємо створювати спільноти, це допомагає. У семінарії мені ще більше прищепили любов до святого Розарію. За час священицького служіння я відчув, що коли молюсь до Пресвятої Діви Марії, то через часті молитви Матінка Божа постійно мене вислуховує. А ще св. Йоан Павло ІІ надав Розарію силу екзорцизму. Коли я проводжу екзорцизм з людьми, які мають проблеми, то згадую Пресвяту Діву Марію. Помітив, що при цьому диявол кричить. Він не називає Її на ім’я, а лише «Вона». Диявол не може погодитись із тим, що Пресвяту Діву Марію так шанують, а він не хоче Її вшановувати.

Якщо я молюсь Розарій, усе більше відчуваю присутність Пресвятої Діви Марії, Її близькість та допомогу. Відчуваю, що маю заступницю. Тому завжди прошу, аби люди разом молились Розарій. Це допомагає і мені, і тим, за кого молюсь. Якщо люди, котрі досвідчили зло, починають молитись до Матінки Божої, то вони перемінюються. Пресвята Діва Марія перемінює наше життя. Перетворює нас із грішників на святих.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.