Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Мурафа – наступне місце зйомок фільму «Вірити»
11:00 Середа 0 276
4-11-2020, 11:00

Мурафа – наступне місце зйомок фільму «Вірити»

«Поділля – дорогі улюблені сторони». Так розпочинає одну зі своїх книжок у 30-і роки ХХ століття о. Мар’ян Токажевський. Хоча часу відтоді минуло вже чимало, але для мене Поділля, де я народився, зростав, пізнавав Бога, де я відкрив своє покликання, є також дуже особливим місцем. Я часто повторюю, що на Поділлі навіть повітря інше, бо своє, близьке, католицьке.

У фільмі «Вірити» ми, зокрема, зможемо побачити справжні події католицької родини, Католицької Церкви на Поділлі. А те, що мурафська парафія на Поділлі є особливою, знає майже кожен в Україні. Вона особлива, бо там досі, хоч це і невелике село, храм переповнений вірянами. Коли всі втікають з сіл, виїжджають на заробітки у світ чи в інший спосіб шукають собі кращого місця під сонцем, у Мурафі й надалі можна побачити безліч людей на Євхаристії: молоді сім’ї, діти, юнацтво. У багатьох інших парафіях, розсіяних по Україні, чи то в Києві, чи в будь-якому іншому місті, коли їх у храмі запитують звідки вони, лунає горда відповідь: «З Мурафи». Крім того, виконавчий продюсер та директор EWTN, о. Олександр Зелінський ОМІ, також родом з Мурафи. Саме тому Мурафська парафія обрана для зйомок фільму «Вірити» як взірець католиків усієї України і тих, передусім тих, котрі віддали своє життя за віру.


1-2 листопада 2020 року в Мурафі ми знімали сцени сучасності. Висловлюємо свою глибоку вдячність єпископу Броніславу Бернацькому за участь у зйомках. Велика подяка настоятелю парафії о. Юзефу Павлюку за теплий прийом нашої знімальної групи, за гостинність і організацію зйомок. Отцям вікаріям і отцю-прелату Йосипу Свідніцькому щиро дякуємо за допомогу, а парафіянам парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Мурафі за відвагу брати участь у зйомках, молитву і підтримку цієї Божої справи. Молімося й надалі, щоб у ці нелегкі часи ми змогли завершити зйомки і 2021 року світ побачив фільм, який ми творимо задля Божої слави!


О. Павло Вишковський ОМІ
13:03 Субота 0 386 Єпископи України спільно молились за жертв голодомору На завершення 54 Конференції Єпископів РКЦ в Україні, 28 листопада, в день молитов за жертв голодомору, єпископи зібрались о 8.00 в каплиці реколекційного дому Львівської Архідієцезії в Брюховичах, щоб спільно молитися під час Євхаристії за трагічно загиблих від геноциду та їхні родини.
Новини з України 09:05 Четвер 0 1 111 «Після добре пережитих реколекцій хочеться літати» - як єпископи переживають свої реколекції З понеділка, 23 листопада 2020 року у Брюховичах біля Львова, тривають спільні реколекції єпископатів латинського та візантійського обрядів України, що відбуваються у стінах Вищої духовної cемінарії Львівської архідієцезії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.