Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Тіло єпископа Яна Нємца перевезуть для поховання в Україні (оновлено)
18:04 Четвер 0 1 387
5-11-2020, 18:04

Тіло єпископа Яна Нємца перевезуть для поховання в Україні (оновлено)

Про намір поховати єпископа Яна Нємца в Україні розповів єпископ Леон Дубравський під час Святої Меси у Добжехові.
«Ідея перевезення тіла покійного єпископа Яна, завдяки старанню не байдужих людей та служб українського та польського консульств, наблизилась до реалізації», - повідомляють у курії дієцезії.

Увага! Оновлення інформації: з певних причин похорон відбудеться у понеділок, 9 листопада, а не 7 листопада, як повідомлялось раніше. Похоронні урочистості єпископа-помічника Яна Нємца відбудуться у Кам’янець-Подільському кафедральному храмі. Просимо преосвященних владик, священиків та богосвячених осіб повідомити про свою присутність.

З огляду на обмеження пов'язані з COVID-19 на Святу Месу можуть прибути усі бажаючі особи з дотриманням необхідних карантинних заходів. 

Вічний мир даруй йому Господи, а світло віковічне хай йому світить!

Зображення: КАІ
 
Новини з України 12:01 Понеділок 0 101 На Львівщині реставрують арку біля костелу святого Варфоломія Костел Святого Апостола Варфоломія є пам`яткою архітектури національного значення. У Дрогобичі на Львівщині біля костелу  розпочали реставрувати арку. З неї відчистять залишки вапняного покриття, зароблять тріщини, нанесуть новий шар фарби та нададуть їй естетичного вигляду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.