Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Похорон отця Георга Ратцінґера відбудеться 8 липня в Ратизбоні
13:17 Субота 0 377
4-07-2020, 13:17

Похорон отця Георга Ратцінґера відбудеться 8 липня в Ратизбоні

Похоронні урочистості брата Папи-емерита Бенедикта XVI – о. Георга Ратцінґера – відбудуться 8 липня в катедрі св. Петра у німецькому місті Ратизбон.
Брат Папи-емерита помер 1 липня у віці 96 років. Він протягом багатьох років був капельмістром у катедрі Регенсбурга та керівником хору хлопчиків „Regensburger Domspatzen”.

«Похоронні урочистості отця Георга Ратцінґера відбудуться в середу 8 липня о 10:00 годині в катедрі святого Петра у Ратизбоні».

Також відомо, що тіло покійного отця Георга спочине не в родинному гробівці на цвинтарі у Ціґетсдорфі. Місцем його поховання стане гробниця, що належить фундації катедрального хору “Domspatzen” на католицькому цвинтарі у Ратизбоні.

Джерело: Католицький оглядач з посиланням на wiara.pl
Новини зі світу 11:01 Четвер 0 663 Американці повинні робити більше для переслідуваних християн Американські християни повинні робити більше для своїх переслідуваних сестер та братів по всьому світу, – вважає кардинал Тімоті Долан з Нью-Йорка. Він брав участь у віртуальному симпозіумі з питань переслідувань, в якому взяли участь представники християн з країн, в яких тривають репресії. На зустрічі були також інші релігійні лідери та експерти.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.