Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа підтримує рішення Ради Безпеки ООН про негайне припинення вогню
16:50 Неділя 0 265
5-07-2020, 16:50

Папа підтримує рішення Ради Безпеки ООН про негайне припинення вогню

Глава Католицької Церкви наголошує, що гарантування безпеки повинно посприяти наданню необхідної гуманітарної допомоги в контексті боротьби з пандемією.
Про це повідомляє Vatican News.

Наприкінці недільної зустрічі з вірними, що 5 липня 2020 року зібралися на площі Святого Петра у Ватикані на молитву «Ангел Господній», Святіший Отець звернувся із закликом, коментуючи нещодавнє рішення Ради Безпеки ООН. Він сказав: «Дорогі браття й сестри, цього тижня Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію, що передбачає ряд заходів для протидії нищівним наслідкам вірусу Covid-19, зокрема, на теренах, що вже є театрами конфліктів. Заслуговує на похвалу заклик до глобального та негайного припинення вогню, що посприяло би мирові та безпеці, необхідним для надання гуманітарної допомоги, настільки нагально необхідної. Сподіваюся, що це рішення буде невідкладно та ефективно втілюватися для добра багатьох людей, які страждають. Нехай же ця резолюція Ради Безпеки стане першим сміливим кроком до майбутнього в мирі».

Постійний заклик від початку пандемії

Наприкінці березня Святіший Отець висловив свою підтримку схожій ініціативі, озвученій Генеральним Секретарем ООН Антоніу Ґуттєрешем, який звернувся із закликом до глобального і негайного перемир’я та припинення вогню в усіх куточках світу.

«Приєднуюся до всіх, які прийняли цей заклик, та заохочую всіх дотримуватися його, зупинивши будь-які бойові дії, сприяючи створенню коридорів для гуманітарної допомоги, відкритості на дипломатичні вирішення та виявляючи увагу до тих, які перебувають в умовах великої уразливості», – сказав Папа після проказування молитви в останню неділю березня, наголошуючи: «Конфлікти не вирішуються шляхом війни! Необхідно подолати антагонізм і протиріччя шляхом діалогу та конструктивного шукання миру».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.