Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа приєднався до заклику ООН негайно припинити бойові дії у світі
17:21 Неділя 0 1 056
29-03-2020, 17:21

Папа приєднався до заклику ООН негайно припинити бойові дії у світі

Глава Католицької Церкви вкотре наголосив на тому, що конфлікти не вирішуються шляхом війни, але слід вдаватися до діалогу та конструктивних пошуків миру.
Про це повідомляє Vatican News

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 29 березня 2020 року, Папа Франциск нагадав про те, що цими днями Генеральний Секретар ООН Антоніу Ґуттєреш, в контексті триваючої пандемії Covid-19, «що не знає кордонів», звернувся із закликом до глобального і негайного перемир’я та припинення вогню в усіх куточках світу.

«Приєднуюся до всіх, які прийняли цей заклик, та заохочую всіх дотримуватися його, зупинивши будь-які бойові дії, сприяючи створенню коридорів для гуманітарної допомоги, відкритості на дипломатичні вирішення та виявляючи увагу до тих, які перебувають в умовах великої уразливості», – сказав він, побажавши: «Нехай же спільні зусилля в боротьбі проти пандемії приведуть всіх до визнання нашої необхідності в тому, щоб зміцнити братерські зв’язки як членів одного людського року. Нехай же, зокрема, пробудить у провідників народів та в інших сторін, безпосередньо втягнутих у конфлікти, оновлені старання на користь подолання ворожнечі. Конфлікти не вирішуються шляхом війни! Необхідно подолати антагонізм і протиріччя шляхом діалогу та конструктивного шукання миру», – наголосив Святіший Отець.
Новини з Ватикану 11:02 Четвер 0 86 Ватикан: цьогорічні реколекції для Римської Курії у приватній формі В той час як пандемія унеможливила проведення спільних реколекцій, Святіший Отець закликав очільників дикастерій і відомств Апостольської Столиці усамітнитися для молитви на тиждень після першої неділі Великого Посту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.