Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа приєднався до заклику ООН негайно припинити бойові дії у світі
17:21 Неділя 0 689
29-03-2020, 17:21

Папа приєднався до заклику ООН негайно припинити бойові дії у світі

Глава Католицької Церкви вкотре наголосив на тому, що конфлікти не вирішуються шляхом війни, але слід вдаватися до діалогу та конструктивних пошуків миру.
Про це повідомляє Vatican News

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 29 березня 2020 року, Папа Франциск нагадав про те, що цими днями Генеральний Секретар ООН Антоніу Ґуттєреш, в контексті триваючої пандемії Covid-19, «що не знає кордонів», звернувся із закликом до глобального і негайного перемир’я та припинення вогню в усіх куточках світу.

«Приєднуюся до всіх, які прийняли цей заклик, та заохочую всіх дотримуватися його, зупинивши будь-які бойові дії, сприяючи створенню коридорів для гуманітарної допомоги, відкритості на дипломатичні вирішення та виявляючи увагу до тих, які перебувають в умовах великої уразливості», – сказав він, побажавши: «Нехай же спільні зусилля в боротьбі проти пандемії приведуть всіх до визнання нашої необхідності в тому, щоб зміцнити братерські зв’язки як членів одного людського року. Нехай же, зокрема, пробудить у провідників народів та в інших сторін, безпосередньо втягнутих у конфлікти, оновлені старання на користь подолання ворожнечі. Конфлікти не вирішуються шляхом війни! Необхідно подолати антагонізм і протиріччя шляхом діалогу та конструктивного шукання миру», – наголосив Святіший Отець.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:12 Понеділок 0 56 Папа: Нікому хай не бракує медичної допомоги, людина на першому місці Зустрічаючись з вірними в останню неділю травня, Глава Католицької Церкви висловив солідарність мешканцям Амазонського регіону в контексті пандемії, та наголосив, що ратувати людей важливіше від рятування економіки. Він також заохотив до молитви за лікарів і медперсонал.