Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Всеукраїнська медична акція в Бердичеві
16:11 Понеділок 0 154
2-12-2019, 16:11

Всеукраїнська медична акція в Бердичеві

Релігійна Місія Римсько-Католицької Церкви «Карітас-Спес Україна» спільно з Міжнародним Благодійним Фондом Сприяння Розвитку Медицини проводить у різних містах нашої країни безоплатні медичні акції.


29 листопада 2019 року медиків-волонтерів прийняла парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Бердичеві, котра діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.


Від 10 до 14 години у спеціально обладнаних кабінетах, у приміщенні Монастиря Босих Кармелітів, мешканці Бердичева могли пройти медичний огляд та діагностику у таких лікарів: терапевт, ендокринолог та окуліст, а також здати аналіз крові на цукор, зробити електрокардіограму та ультразвукову діагностику щитоподібної залози. Огляд та діагностику проводили лікарі-волонтери з Києва. Безоплатні медичні консультації отримали понад 100 бердичівлян.


«Я дуже радий і задоволений, що у нас відбулася медична акція. У нашій парафії та інших парафіях міста є багато потребуючих людей, які змогли отримати необхідну медичну допомогу та консультацію. Вдячний також лікарям, які погодилися взяти участь у такій важливій благодійній справі» - розповів настоятель бердичівської парафії отець Рафаїл Мишковський OCD.


Загалом, протягом листопада Місія «Карітас-Спес» провела 12 благодійних медичних акцій в Україні, у яких взяло участь понад 1200 осіб, в першу чергу це потребуючі та парафіяни римо-католицьких спільнот. На базі Київського Медико-Діагностичного Центру «Карітас-Спес» при Соціально-Пасторальному Центрі святого Йоана Павла ІІ медики-волонтери приймали охочих 6 разів. Акції також відбулись у Харкові, Довбиші, Буртині, Баранівці, Чернівцях та Бердичеві.


У грудні в Києві медики прийматимуть 5, 12, 19, 21 числа. На акції триває запис за телефоном: 067 405 40 41 (Андрій, волонтер «Карітас-Спес»). Про виїзди лікарів в регіони будуть додаткові оголошення на сторінці Caritas-Spes Ukraine.

Максим Железницький/Тетяна Калініченко для КМЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:06 П'ятниця 0 146 У підземеллях Луцького костелу вперше за 75 років звершили Богослужіння «Меса в підземеллях нашого храму не правилася щонайменше 75 років. Сьогодні ми будемо молитися за наших померлих і всіх, хто був тут похований», – сказав отець канонік Павло Хом’як, настоятель кафедрального собору Святих Апостолів Петра і Павла в Луцьку. 12 грудня він звершив богослужіння в нижньому храмі костелу. З ним співслужив вікарій парафії, отець Роман Власюк.