Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ватикані зібралися найближчі радники Папи Франциска
13:08 Вівторок 0 75
3-12-2019, 13:08

У Ватикані зібралися найближчі радники Папи Франциска

2 грудня 2019 року у Ватикані почалося 32-е засідання Ради кардиналів, котрі допомагають Святішому Отцеві в управлінні Церквою і підготовці проекту реформи Римської курії. Нарада триватиме до 4 грудня.
Франциск разом з групою своїх найближчих радників зроблять останні поправки в проект майбутньої Апостольської конституції про Римську курію під робочою назвою "Predicate Evangelium". Робота над документом ведеться з самого початку існування Ради.

На попередньому засіданні консультативно-дорадчого органу, яке проходило 16-19 вересня 2019 року, були розглянуті пропозиції і зауваження до проекту, що надійшли від єпископських конференцій, дикастерій Римської курії і зацікавлених структур.

На даний час до Ради кардиналів входять шість їєрархів: Оскар Родрігес Марадьяга з Гондурасу, Джузеппе Бертелло з Італії, Освальд Грасіас з Індії, Рейнхард Маркс з Німеччини, Шон Патрік О'Мейлі з США, а також кардинал Держсекретар П'єтро Паролін. Секретарями є єпископ Марчелло Семерара і єпископ Марко Меліно.

Джерело: Католицький оглядач

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 18:11 Четвер 0 62 Декрети Конгрегації святих: блаженна черниця та 27 іспанських мучеників Святіший Отець прийняв на аудієнції очільника ватиканського відомства, відповідального за процеси в справах визнання святих, затвердивши для оприлюднення ряд декретів.