Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Отець Євген Фізер з Мукачівської дієцезії: про єпископа-помічника, який принесе новий дух!
14:54 Понеділок 0 956
11-11-2019, 14:54

Отець Євген Фізер з Мукачівської дієцезії: про єпископа-помічника, який принесе новий дух!

Сьогодні, Мукачівська дієцезія відзначає урочистість - спомин її покровителя - св. Мартина Турського. Цього дня Ватикан для вірян приготував подарунок - оголосив про призначення єпископа-помічника. Ним став о. Микола Лучок ОР, який родом з Мукачева. 
Головна урочистість на честь покровителя дієцезії відзначалась Святою Літургією об 11.30 у Мукачеві. Саме там було оголошено про номінацію. 

Своїми враженнями про новину ділиться о. Євген Фізер з Мукачівської дієцезії, що зараз служить у парафії св. Мартина: "Я дуже радий, що саме він буде нашим новим єпископом-помічником! Бо о. Микола Лучок - людина дуже глибоко духовна, харизматична. Думаю, що він принесе багато нового до нашої дієцезії, нового духа, особливо, що стосується душпастирства".    

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:06 П'ятниця 0 146 У підземеллях Луцького костелу вперше за 75 років звершили Богослужіння «Меса в підземеллях нашого храму не правилася щонайменше 75 років. Сьогодні ми будемо молитися за наших померлих і всіх, хто був тут похований», – сказав отець канонік Павло Хом’як, настоятель кафедрального собору Святих Апостолів Петра і Павла в Луцьку. 12 грудня він звершив богослужіння в нижньому храмі костелу. З ним співслужив вікарій парафії, отець Роман Власюк.