Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Краєвський на Лесбосі: черговий «гуманітарний коридор»
10:32 Вівторок 0 65
3-12-2019, 10:32

Кардинал Краєвський на Лесбосі: черговий «гуманітарний коридор»

Папський роздавач милостині вдруге вирушив до таборів біженців на грецькому острові, щоби довершити місію, розпочату в травні.
Про це пише Vatican News.

Апостольська Елемозінерія та Спільнота святого Егідія завершили черговий проект у рамках ініціативи гуманітарних коридорів, покликаних сприяти влаштуванню та інтеграції прохачів про притулок, які прибувають до Європи з Африки, Близького Сходу та Азії. Цього разу йдеться про біженців, що перебувають у таборах на грецькому острові Лесбосі.

Папа Франциск і біженці на Лесбосі

У квітні 2016 року, під час Ювілею Милосердя, Папа Франциск разом з Предстоятелями Константинопольської та Елладської Православних Церков відвідав цей острів й один із таборів. Літаком, яким він повертався до Риму, до Італії прибули також три сирійські сім’ї, видатки на утримання яких взяла на себе Апостольська Столиця, а Спільнота святого Еґідія заопікувалася процесом інтеграції.

В травні цього року Святіший Отець відрядив на острів Апостольського Елемозінарія кардинала Краєвського, щоб ще раз засвідчити солідарність з грецьким народом і з біженцями, яких він приймає. При цій нагоді він висловив сподівання, що вдасться знову прийняти групу молодих біженців та кілька сімей, що походять з Афганістану, Камеруну та Тоґо.

Новий гуманітарний коридор

Після періоду інтенсивних офіційних переговорів з компетентними органами, МВС Італії дало згоду на здійснення цього гуманітарного коридору. З цією метою кардинал Конрад Краєвський разом з декількома представниками Спільноти святого Егідія 2 грудня вирушили на Лесбос, звідки повернуться 4 грудня разом з 33 прохачами про політичний притулок, до яких протягом місяця приєднаються ще десятеро, запускаючи необхідні процедури щодо прохання про міжнародний захист. Також і в цьому випадку про утримання та інтеграцію подбають Апостольський Престол (через Апостольську Елемозінерію) та Спільнота святого Егідія.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:09 Субота 0 91 Католицька принцеса захищає культуру життя та критикує Західний світ Принцеса Глорія фон Турн-і-Таксі – католицька мислителька, бізнес-леді, меценат та художниця – виступила з бурхливою промовою у Будапешті на тему визначення прав людини, що базуються на християнських цінностях та про те, як ці права зазнають атак на Заході сьогодні.