Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Чергова навчальна сесія Сакральної музики в Городку
14:46 Вівторок 0 719
3-12-2019, 14:46

Чергова навчальна сесія Сакральної музики в Городку

 З 18 по 22 листопада в Інституті Богословських Наук тривала чергова навчальна сесія факультету Сакральної музики. Це вже другий приїзд студентів у цьому навчальному році, адже перший відбувся у жовтні поточного року.
Про це повідомляє Інститут Богословських Наук Непорочної Діви Марії.


Протягом тижня студенти відвідували загальні заняття з теорії музики, а також мали індивідуальні заняття із вокалу, гри на органі, диригування і спів у хорі. Приємною несподіванкою навчального тижня став виступ кожного студента під час міні-концерту, де кожен проявив свої вокальні здібності.


Навчальний тиждень завершився 22 листопада, у день спомину св. Цецилії, покровительки органної і сакральної музики. Урочисту Літургію очолив, о. Ярослав Росочинський, керівник спеціалізації Сакральної музики в Інституті Богословських Наук. Разом із ним співслужили о. ректор Олег Жарук і о. проректор Сергій Хитрий.


На Святій Месі були присутні працівники та гості інституту. Під час проповіді о. Ярослав пригадав життєву дорогу св. Цецилії і заохотив усіх до того, щоб попри незрозуміння необхідності якості літургійної музики, однак у своїх середовищах поширювати сакральну музику і гарний спів, які ведуть до доброго і плідного пережиття Літургії.


Для зацікавлених осіб, які прагнуть у майбутньому навчатися на факультеті Сакральної музики, запрошуємо відвідати наш навчальний заклад як вільний слухач від час наступних навчальних сесій, які відбудуться: 17-21 лютого 2020 року і 27 квітня – 1 травня 2020 року. Про свою присутність просимо заздалегідь повідомити секретаріат інституту.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.