Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Призначено канцлера Київсько-Житомирської дієцезії (доповнено)
12:17 Середа 0 1 478
6-11-2019, 12:17

Призначено канцлера Київсько-Житомирської дієцезії (доповнено)

У середу, 6 листопада, курія Київсько-Житомирської дієцезії повідомила про персональні зміни у дієцезії. 
Дієцезіальні священники:
о. Віталій Квапіш – з 9.11.2019 року призначений канцлером Курії Київсько-Житомирської дієцезії, а з 23.11.2019 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії бл. Гонората Козьмінського у м. Коростень та її філіальних парафій;

о. Григорій Рассоленко – з 9.11.2019 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Св. Антонія в смт Коцюбинське;

о. В'ячеслав Коневський – з 16.11.2019 року звільнений з обов’язків економічного директора Вищої Духовної Семінарії Найсвятішого Серця Ісуса та з обов’язків настоятеля парафії св. Йоана Павла ІІ в смт Ворзель та з 24.11.2019 року призначений настоятелем парафії бл. Гонората Козьмінського у м. Коростень та її філіальних парафій;

о. Ігор Скомаровський – з 17.11.2019 року призначений настоятелем парафії св. Йоана Павла ІІ в смт Ворзель;

о. Павло Гусаківський – з 18.11.2019 року звільнений з обов’язків настоятеля парафії Свв. Петра і Павла в смт Іванопіль та її філіальних парафій та з 1.12.2019 року призначений вікарним священником кафедрального храму св. Софії в м. Житомир та її філіальних парафій;

о. Роман Савицький – з 19.11.2019 року призначений настоятелем парафії Свв. Петра і Павла в смт Іванопіль та її філіальних парафіях;

о. Сергій Каганович – з 18.11.2019 року звільнений з обов'язків вікарного священника парафії Св. Олександра в м. Києві та з 24.11.2019 року призначений вікарним священником парафії Св. Варвари в м. Бердичеві та її філіальних парафіях. З 24.11.2019 року отець Сергій призначений головою Комісії до справ родин в Київсько-Житомирській дієцезії.

о. Олексій Самсонов – з 7.11.2019 року звільнений з обов'язків голови Екуменічної комісії;

о. Олександр Язловецький – з 8.11.2019 року призначений головою Екуменічної комісії.

o. Олександр Зелінський OMI – з 11.11.2019 року звільнений з обов’язків голови Комісії у справах ЗМІ;

o. В’ячеслав Гриневич SAC– з 12.11.2019 року призначений головою Комісії у справах ЗМІ;

о. Тадеуш Волос SCJ – з 10.11. 2019 року призначений настоятелем парафії Св. Антонія в смт Коцюбинське.

о. Станіслав Нуцковський OFMConv– з 23.11.2019 року звільнений з обов'язків голови Комісії до справ родин в Київсько-Житомирській дієцезії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий