Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ІІІ зустріч відповідальних за Римсько-Католицькі дитячі садочки та школи в Україні
09:04 П'ятниця 0 353
29-11-2019, 09:04

ІІІ зустріч відповідальних за Римсько-Католицькі дитячі садочки та школи в Україні

26-27 листопада Комісія у справах душпастирства молоді провела третю зустріч відповідальних за Римсько-Католицькі дитячі садочки та школи в Україні.

Цьогорічна зустріч була присвячена  питанню лідерства. Поповнити свої знання учасникам допомагали тренери, які провели змістовні конференції на дану тему.


Зокрема,  Дмитро Якимець, тренер і модератор, спілкувався з нами про  якості лідера, щоб успішно застосовувати їх в своїй роботі для розвитку навчального закладу.

Руслан Краплич, член Наглядових рад Інституту лідерства й управління Українського Католицького Університету та Фундації імені князів-благодійників Острозьких поділився знаннями про якості лідера-християнина, що важливі при спілкуванні, плануванні та управлінні Персоналом.


Учасники також мали можливість поділитися власними успішними проектами, щоб інші могли перейняти позитивний досвід та застосувати його у своїй діяльності.

Також ми мали можливість відвідати християнську школу «Всесвіт» (м.Житомир), де з нами поділилися своїми багаторічними напрацюваннями.


Отож, сподіваємоcя, що 22 учасника даної зустрічі корисно та продуктивно провели свій час та отримали порцію нових сил для подальшої праці.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий