Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Марнування продовольства - одна з причин голоду в світі
09:15 Вівторок 0 162
12-11-2019, 09:15

Папа: Марнування продовольства - одна з причин голоду в світі

Святіший Отець нагадує про необхідність покласти край «культурі відходів».
Про це пише Vatican News

“ Ми, що просимо в Господа дати нам наш щоденний хліб, мусимо покласти край культурі відходів. Марнування продовольства причиняється до голоду та до кліматичних змін. ”

Таке повідомлення Папа Франциск поширив через Твіттер у понеділок, 11 листопада 2019 року, щоби привернути увагу до конференції, організованої Папською Академією Наук на тему запобігання марнуванню та розтратам продовольства. В днях 11 та 12 листопада в штаб-квартирі академії збираються експерти з усього світу, щоб обговорити можливі рішення для боротьби зі згаданим явищем.

Проводячи такий захід, Святий Престол має намір ще раз підкреслити, що марнування їжі є не лише питанням, яке стосується моралі, але й породжує шкідливі наслідки для планети через надмірне виділення парникових газів, марнування води й ґрунтів, використовуваних для вирощування продовольства. Це, в свою чергу, відбивається на найубогіших верствах населення, працею яких легковажиться, а засоби утримання потрапляють під загрозу.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:03 П'ятниця 0 44 Папа: святість – це справжнє світло Церкви, яке повинно освітлювати шлях до Бога Про приклад та близькість святих і про місію та завдання Конгрегації у справах святих говорив Єпископ Риму у четвер, 12 грудня 2019 року, звертаючись до очільників та працівників вищезгаданої Конгрегації.