Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реліквії св. Вікентія де Поля продовжують паломництво парафіями
15:30 Четвер 0 132
17-10-2019, 15:30

Реліквії св. Вікентія де Поля продовжують паломництво парафіями

Від 1 жовтня реліквії св. Вікентія де Поля відвідують парафії деканату Київ-Захід. У великий скляній ємності Отці Місіонери св. Вікентія де Поля перевозять частку ключиці святого, а також його особисті речі - білий комірець та рукописний лист. 
12 жовтня 2019 року реліквії св. Вікентія де Поля відвідали будівлю філії «Деполь Україна» в місті Київ, в якій надається необхідна допомога всім потребуючим людям, що опинилися у складних життєвих ситуація та живуть на вулицях наших міст і сіл.

В цей вечір ті, які найбільш потребують опіки та підтримки, мали змогу в особливий спосіб, через заступництво святого Вікентія в своїх молитвах звернутися до Бога і просити Його про милосердя, прощення і отримання необхідних благодатей, аби набратися відваги і віри та розпочати зміни у своєму житті.


Дякуємо Отцям Місіонерам, Марійним сестрам Чудотворного медальйону, працівникам філії «Деполь Україна» в місті Київ та волонтерам, які наслідують приклад життя святого Вікентія та прагнуть служити вбогим і потребуючим.

Натомість 14 жовтня реліквії прибули до парафії св. Терези від Дитяти Ісуса в Ірпіні (під Києвом), де віряни вшановували їх після Святої Меси. 


Детальний розклад паломництва реліквій можна знайти тут.  

Богу нехай буде подяка!

Святий Вікентій, молись за нас!

Віталій Беляк 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:05 Четвер 0 50 Вікендові реколекції “Celle di Cortonа” у Красилові Вихідні, з 25 по 27 жовтня, ми, Францисканська Молодь, провели разом у Красилові, де відбувались чергові реколекції під назвою Celle di Cortona. У це невелике містечко з’їхались молоді люди звідусіль: з Києва, Дніпра, Львова, Вінниці, Хмельницького, Староконстянтинова і т. д.