Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Що можна зробити для миру в дусі св. Франциска
13:30 Четвер 0 90
10-10-2019, 13:30

Що можна зробити для миру в дусі св. Франциска

Голова Папської Ради у справах міжрелігійного діалогу кардинал Мігель Анхель Аюсо Гіхот відзначив поступ у діалозі християн і мусульман.
Про це повідомляє КАІ

Кардинал поділився думкою про відкриття "нових перспектив миру і справжнього братертсва" після участі у Дні братерства, який організували францисканці у костелі Святого Хреста в Флоренції (Італія).

Велике значення має Декларація про людське братерство, яку 4 лютого в Абу-Дабі підписали Папа Франциск і великий імам університету Аль-Азгар у Каїрі шейх Ахмад Мухаммад Тайіб. Коментуючи цю подію для одного італійського видання кардинал зазначив: "цей документ - це конкретне запрошення до вселенського братерства, скероване до кожної людини".

День братерства покликаний вшанувати зустріч св. Франциска з Ассізі та султана Малік аль-Каміля 800 років тому у Єгипті.

Крім Голови Папської Ради на зустрічі у Флоренції мав промову йорданський принц Хассан Бінь Талал - засновник Королівського інституту міжрелігійних досліджень. За його словами несправедливість та "священні війни" протягом багатьох років ознаменували дії усіх сторін.

"Сьогодні ми тут для цього, щоби задуматись, що можемо зробити для миру в дусі св. Франциска, часи якого не сильно відрізнялись від нашої сьогоднішньої реальності", - підкреслив гість з Йорданії.

Папа Франциск 2 жовтня прийняв на приватній аудієнції принца, який є дядьком короля Йорданії Абдалли ІІ. Це був його другий візит, попередня зустріч відбулась у вересні 2014 року.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:00 П'ятниця 0 415 Нове призначення в Згромадженні Місіонерів Облатів Генерал облатів о. Луїс Логан ОМІ під час пленарного засідання у Римі, 10 жовтня 2019 року, призначив о. Дієго Саєза Мартіна ОМІ, колишнього директора Католицького Медіа Центру, Генеральним постулатором Згромадження.