Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Школа аніматора в Житомирі
15:30 Середа 0 105
9-10-2019, 15:30

Школа аніматора в Житомирі

«Життя народжується з життя», - сказав  Слуга Божий о. Франциск Бляхницький, засновник Руху "Світло-Життя".
5 жовтня в парафії св. Софії у Житомирі відбулася формаційна зустріч для аніматорів Руху "Світло – Життя". Нашим духовним опікуном був настоятель парафії о. Віталій Безшкурий, який є також Районовим Модератором Домашньої Церкви в Житомирі.

Формація має краще приготувати молодь виконувати різні завдання в парафіях. На цю зустріч приїхали молоді особи з Бердичева (парафія св. Марка), Гришковець, Осикова, Житомира, Хорошева. Це ті, хто виконував служіння під час оазових реколекції для Дітей Божих влітку.

Анімувати означає «заохочувати, оживляти». Таке завдання ставить перед своїми аніматорами рух "Світло – Життя". Про це у конференції розповідав о. Віталій, щоби дівчата і хлопці несли та передавали Христа тим, кого зустрінуть на життєвій дорозі. Але, щоб аніматор зміг виконати цю місію, повинен сам провадити духовне життя. Вчитися від Найкращого Вчителя, яким Є Христос – Слуга. Найважливішим моментом дня була Пресвята Євхаристія. Отець вручив молоді оазові знаки ΦΩΣΖΩΗ, що означає "Світло – Життя". Аніматори роз'їхалися до своїх місць служіння, де будуть намагатися професійно проводити зустрічі в групах щотижня.


С. Марієтта Мікса CDC

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Четвер 0 90 Урочистість на честь святої Терези від Ісуса в Бердичеві У вівторок, 15 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відзначили урочистість святої Терези від Ісуса, яка є Вчителем Церкви, реформаторкою та засновницею ордену Босих Кармелітів.