Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Формаційна зустріч Дияконії Молитви
11:00 Середа 0 115
9-10-2019, 11:00

Формаційна зустріч Дияконії Молитви

5 жовтня відбулась чергова формаційна зустріч Дияконії Молитви Руху "Світло-Життя". Тематика зустрічі дуже тісно перекликається з темою формаційного року нашого Руху: "Вільні, які визволяють".
Про це повідомляє сторінка Світло-Життя.

Спеціально запрошені гості зі спільноти "Мараната" з київської парафії Марії Матері Церкви провели для нас конференції на тему "Молитва звільнення по Нілу Лозано" *, яка побудована на п’яти ключах: 1) покаяння та віра; 2) пробачення; 3) відречення; 4) авторитет, тобто прохання до Бога про звільнення; 5) благословення.

Також ми дізнались про документ‑інструкцію, присвячений звершенню молитви про звільнення від впливу злих духів, який у 2017 р. видала Доктринальна комісія Міжнародної католицької служби харизматичної віднови, що працює у Ватикані. Теологи й служителі опрацювали вказівки, як має виглядати це служіння у Церкві, а також вказали його біблійне та еклезіальне коріння.

«Звільнення — передусім це прагнення визволитися з-під впливу сатани, — йдеться в інструкції. — Всі християни можуть і повинні намагатися зробити це завжди, коли відчувають спокусу або мають відчуття, що знаходяться під впливом демонічного натиску чи зв’язку». З іншого боку документ зазначає: «Деякі особи покликані до молитви про звільнення як постійного служіння, в рамках якого молитва відбувається регулярно та спрямована на людей, з якими вони особисто незнайомі. Нагляд за такою місією — це обов’язок дійсної церковної влади, зокрема, єпископа місця, який він здійснює за посередництвом дієцезіальних модераторів Католицької харизматичної віднови або настоятеля».

На наступній формаційній зустрічі плануємо продовжити цю тематику, хто знає, можливо Господь покличе також когось і з нашої спільноти до такого служіння.

Служителі "Мараната" також розповіли нам про міжнародне служіння "Молитовний щит", до якого можуть приєднуватись як окремі люди, так і спільноти. Молитовні інтенції спільні і національні (у кожної країни свої), надсилаються координатором, а учасники регулярно моляться, принаймні раз на тиждень вибраною молитвою. Основні напрямки інтенцій: за відродження в повноті християнської цивілізації в Європі, за навернення до Бога російського народу, за Ізраїль - готовність Божого Народу прийняти Ісуса як Месію, за Україну – припинення війни, духовне відродження української нації на основі Христової віри, за Християнську Службу Порятунку.

Сердечно дякуємо нашим гостям – Регіні та Марині за їхнє самовіддане служіння, за відкрите серце і готовність бути інструментами в Божих руках! Також велика подяка господарям дому, які нас завжди приймають – Даринці і Максиму Драпіковським, нехай Господь благословить їхню сім’ю!

Всім Божого благословіння!

Надія Петрик

*Ніл Лозано є засновником міжконфесійної місії "Служіння Серця Отця", присвяченої молитві звільнення та внутрішнього зцілення. Католик, лідер християнської екуменічної спільноти у Філадельфії майже 40 років. Понад 35 років служить через молитву звільнення, допомагаючи людям здобувати свободу в Ісусі Христі.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Четвер 0 90 Урочистість на честь святої Терези від Ісуса в Бердичеві У вівторок, 15 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відзначили урочистість святої Терези від Ісуса, яка є Вчителем Церкви, реформаторкою та засновницею ордену Босих Кармелітів.