Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
15:30 Вівторок 0 84
8-10-2019, 15:30

90 хвилин за життя

Минулої неділі мешканці 1600 міст США та Канади взяли участь у щорічному "ланцюзі життя". Це ініціатива, що об'єднує людей, які прагнуть спільно молитися в намірі захисту життя та публічно пригадувати про права ненароджених дітей.  
Про це пише Gosc.

Організатори пояснюють: "Ланцюг життя" - це мирне і сповнене молитвою публічне свідчення осіб, які виступають за життя, вони стоять протягом 90 хвилин, разом моляться за наш народ і за припинення абортів. Це видимий знак солідарності християн, які переконані, що аборт вбиває дитину і, що Церква захищає святість людського життя від моменту зачаття, аж до натуральної смерті".

"Ланцюг життя" ініційовано 30 років тому у Каліфорнії та він швидко розповсюдився на інші штати і сусідню Канаду. Це відповідь на драматичну статистику Північної Америки, де останнім часом щороку вбивають 900 000 ненароджених дітей.

За інформацією МОЗ України у 2018 році було зроблено 46552 аборти. На законодавчому рівні депутати не одноразово реєстрували законопроекти про заборону абортів, однак вони не знаходили підтримки більшості. 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:00 П'ятниця 0 415 Нове призначення в Згромадженні Місіонерів Облатів Генерал облатів о. Луїс Логан ОМІ під час пленарного засідання у Римі, 10 жовтня 2019 року, призначив о. Дієго Саєза Мартіна ОМІ, колишнього директора Католицького Медіа Центру, Генеральним постулатором Згромадження.