Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » З Марією за руку: в реанімацію мені принесли Розарій
22:10 Субота 0 310
5-10-2019, 22:10

З Марією за руку: в реанімацію мені принесли Розарій

Продовжуємо публікувати свідчення про Розарій в житті віруючих людей.  Серед свідчень вже були історії єпископа, священника, сестри монахині, мирянина. Сьогодні публікуємо історію про страждання, але страждання пережите з Марією... за руку. 
Хочу дати свідчення, як Марія, Цариця Святого Розарію, діє в моєму житті. Коли я захворіла і перебувала в онкодиспансері, то постійно молилася «Помпейську новенну».

Кожний день, я з розарієм в руках, ходила по території онкодиспансера і молилася. Хворі та медпрацівники спостерігали за мною, і не розуміли, що я роблю. А я знала, що Марія мені допоможе. Кожен раз, коли мені було погано, я відчувала, що Вона брала мене за руку і посміхалася мені, що все буде добре. Увесь цей час, приблизно 4 місяці, я терпіла свої страждання, але з Матінкою Божою мені було легко і я змогла все витерпіти.

Коли я лежала в реанімації в тяжкому стані, то всі медпрацівники за мене переживали. Санітарочка з мамологічного відділення принесла мені розарій і сказала, що бачила, як я постійно з ним ходила і він, мабуть, дуже дорогий мені, я заплакала від радості, що я не одна, бо зі мною Марія.

Без Марії я не уявляю свого життя. Маріє, Царице Святого Розарію, молись за нас!

Лідія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Четвер 0 90 Урочистість на честь святої Терези від Ісуса в Бердичеві У вівторок, 15 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відзначили урочистість святої Терези від Ісуса, яка є Вчителем Церкви, реформаторкою та засновницею ордену Босих Кармелітів.