Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Християни матимуть свій "Netflix"
11:40 Середа 0 180
9-10-2019, 11:40

Християни матимуть свій "Netflix"

У 2020 році планується запуск платформи "VatiVision", яку журналісти називають "ватиканським Netflix". Це буде своєрідний "банк" християнських серіалів, художніх та документальних фільмів.
Про це повідомляє КАІ

Запуск "VatiVision" відбудеться у першій половині наступного року. Як і "Netflix" він буде функціонувати на принципі т.зв. "стрімінгу на вимогу", пропонуючи різні медіа-продукти з християнським посланням.

Директор "VatiVision" Лука Томассіні підкреслює: "Для мене це привід до гордості (...). "VatiVision" йде до тої цільової аудиторії, яка до цього часу була занедбана. Ми маємо на меті - досягти високих результатів, як щодо якості, так і щодо неповторності пропонованого змісту, а також розповсюдження на світовому рівні, яке може охопити до 1,3 млрд католиків".

Авторами платформи є медійна спілка "Officina de la Comunicazione", що співпрацює з Апостольським престолом та фірма "Vetrya", одна з провідних у галузі італійської інтернет-комунікації.

Netflix - американська інтернет-компанія, що постачає потокове мультимедіа "на вимогу". Заснована 29 серпня 1997 року у США. Являється постачальником послуг у 243 країнах або територіях.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий