Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пресвітерські свячення отця Артура Сподара OFMConv у Львові
11:26 Четвер 0 75
10-10-2019, 11:26

Пресвітерські свячення отця Артура Сподара OFMConv у Львові

4 жовтня, в Урочистість святого Франциска Ассізького, засновника Ордену Братів Менших (Францисканців), брат Артур Сподар OFMСonv прийняв пресвітерські свячення. Таїнство Священства уділив йому отець єпископ Едуард Кава OFMConv у парафії святого Антонія у Львові. 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Ця подія є особливою в історії францисканців, які служать у Львові впродовж століть, адже свячень уділив єпископ, який сам належить до Ордену Братів Менших Конвентуальних.

Серед священників, які співслужили урочисту Євхаристію були отець Маріуш Козьол OFMConv, заступник міністра Провінції святого Антонія і блаженного Якова Стрепи Ордену Братів Менших Конвентуальних, отець Маріуш Орчиковський OFMConv, ректор Вищої Духовної Семінарії Францисканців у Кракові, який прибув разом із братами семінаристами з України, отець Станіслав Кава OFMConv, делегат міністра нашої Провінції в Україні, отець Павло Одуй OFMConv, настоятель парафії святого Антонія і монастиря францисканців у Львові, отець Володимир Куснєж, священник із рідної парафії брата Артура, наші брати з францисканських монастирів у Перемишлі, Більшівцях, Борисполі та Кременчуці: отець Владислав Лізун OFMConv, отець Андрій Ванат OFMConv, отець Станіслав Нуцковський OFMConv, отець Мар’ян Мельничук OFMConv, отець Олександр Литвинюк OFMConv.

Також на урочистості були присутніми та спільно молилися батьки брата Артура.

Сама Євхаристія була особливою.

На початку Св. Меси о. Маріуш, ректор Семінарії, представив єпископу бр. Артура, якого визнав гідним прийняти пресвітерські свячення.

Після гомілії кандидат у пресвітери склав єпископові присягу послуху. Далі розпочалась молитва Літанією до Всіх Святих, після якої єпископ відмовив над братом Артуром молитву консекрації. Тоді неопресвітера одягли у священницькі шати, єпископ намастив його долоні єлеєм і подав патену та чашу.


Обряд пресвітерських свячень закінчився поцілунком миру.

Свою першу Святу Месу о. Артур звершив у храмі святрго Антонія в неділю, 6 жовтня.


Перед Євхаристією відбулось урочисте введення неопресвітера до храму. Настоятель парафії привітав при вході нововисвяченого священника, даючи поцілувати реліквії святого Франциска. Тоді отець Артур увійшов до храму, де на нього чекали парафіяни. Діти, молодь, представники Третього Францисканського Ордену і парафії привітали отця Артура і підготували для нього подарунки.

Св. Месу співслужили отець Павло і отець Лукаш, який навчався разом із отцем Артуром.


На завершення Євхаристії отець Артур уділив приміційне благословення священникам, богопосвяченим особам, своїм батькам та усім присутнім парафіянам.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Четвер 0 90 Урочистість на честь святої Терези від Ісуса в Бердичеві У вівторок, 15 жовтня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відзначили урочистість святої Терези від Ісуса, яка є Вчителем Церкви, реформаторкою та засновницею ордену Босих Кармелітів.