Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в Черкасах
12:11 Субота 0 197
17-08-2019, 12:11

Урочистість Внебовзяття Пресвятої Діви Марії в Черкасах

15 серпня увечері чисельні віряни черкаської парафії Благовіщення Господнього з чудовими букетами квітів зібралися на Богослужіння для того, щоб звеличати Матір Божу.
Спочатку усі спільно відмовили Святий Розарій в намірі святості родин, а потім розпочалася Свята Літургія.
У проповіді настоятель, спираючись на тексти Літургії Слова, наголосив на неминучості людської смерті та розповів про особливе значення Богородиці в історії нашого спасіння. “Діва Марія дуже близько пов’язана з Христом. І так, як страждав Він, так само страждала і Вона. - сказав отець Олександр Гурський – Думаю, що і кожному з нас Бог не заощадить терпіння, однак Внебовзяття Богородиці є для нас знаком надії на вічну славу”.
На закінчення Богослужіння відбулося освячення квітів, зелені, трави, молодих колосків збіжжя й зілля. Священник окропив свяченою водою принесенні парафіянами букети та молився про те, щоб люди були повні оберемків добрих вчинків, коли будуть відходити з цього світу.  

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:08 Неділя 0 114 Реколекції для священиків у Замлинні 9–12 вересня 2019 року у мальовничому селі Замлиння Любомльського району, в інтеграційному центрі, директором якого є отець канцлер Ян Бурас, Генеральний Вікарій Луцької дієцезії та настоятель парафії Пресвятої Трійці у Любомлі, відбулися щорічні реколекції для священиків Луцької дієцезії на чолі з єпископом Віталієм Скомаровським, які провів отець Серафим Тишко OCD.