Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хресна Дорога вулицями міста Боярки
17:36 Субота 0 196
31-03-2018, 17:36

Хресна Дорога вулицями міста Боярки

30 березня, коли Церква латинського обряду переживає день смерті Ісуса Христа, уже другий рік поспіль від каплиці Святого Духа в Боярці, що на Київщині, вирушила Хресна Дорога вулицями міста. 
Про це повідомляє сайт Київсько-Житомирської дієцезії.

Маршрут Хресної Дороги був визначений заздалегідь, але сам Ісус Христос змінив його з прилеглих вулиць на головні вулиці міста.

Хресна Дорога – шлях, яким Ісус Христос пройшов на Голгофу. Таку дорогу із чотирнадцятьма стояннями пройшли й близько 60 осіб, діти та дорослі. Разом вони несли хрест, співали покутні пісні й розважали над кожним стоянням, даючи свідчення любові до Ісусового хреста.

Ісус полюбив нас аж до кінця, проливши кров за все людство, тож вірні прагнули хоч малою мірою віддати Богові подяку за Його Страсті. Учасники цієї Хресної Дороги молилися за батьківщину, за мир і щастя для українського народу.

Завдяки настоятелю отцеві Роману Безшкурому, який зорганізував цю Хресну Дорогу разом із парафіянами, мешканці міста Боярки більше дізналися про Бога, про Ісуса Христа, Його смерть і воскресіння – та й про свою парафіяльну спільноту.

Світлана Голюк

За темою:
Ми пізнаємо, хоча ще недосконало, Твою присутність, живу і справжню. Хресна Дорога в Колізеї
Хресна Дорога у Львові
Хресна Дорога католиків обох обрядів вулицями Одеси

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:47 Вівторок 0 262 У Гвоздаві біля Бердичеві завершилися IV Кармелітські дні молоді Протягом чотирьох днів у селі Гвоздава, що біля Бердичева, тривали ІV Кармелітські дні молоді. У цій зустрічі взяло участь 150 молодих людей із різних міст України: Києва, Житомира, Вінниці, Луцька, Харкова, Полонного, Бродів, Борисполя, Хмільника, Любара, Довбиша, Бердичева тощо. Цього року до зустрічі вперше приєдналися учасники з Польщі.