Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Інавгурація нового академічного року в Теологічному інституті святого Йосифа Більчевського
17:27 Понеділок 0 281
1-10-2018, 17:27

Інавгурація нового академічного року в Теологічному інституті святого Йосифа Більчевського

29 вересня в Теологічному інституті святого Йосифа Більчевського в Брюховичах урочисто розпочали 2018/2019 навчальний рік. Євхаристію в академічному храмі очолив архієпископ Віктор Скворц із Катовіце, з яким співслужили архієпископ Мечислав Мокшицький, єпископ-емерит Мар’ян Бучек, ректор львівської ВДС отець Петро Бжеський, ректори сенімарій у Городку й у Києві та священики з України й Польщі.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Інавгурація розпочалася з молитви та студентського гімну «Gaudeamus igitur». За минулий академічний рік і все десятиліття роботи інституту перед присутніми відзвітував його директор – отець доктор Яцек Ульяш.

Отець доктор Анджей Зволінський прочитав лист-вітання від ректора Папського Університету Йоана Павла ІІ в Кракові й передав афіліаційний декрет Конгрегації у справах католицького виховання в Римі, яким ВДС святого Йосипа юридично приєднано до Університету Йоана Павла ІІ в Кракові.

Інавгураційну лекцію цього року прочитав проректор Люблінського католицького університету, отець доктор Анджей Kiціньський, на тему «Сторіччя Люблінського католицького університету Йоана Павла II як доказ Божественного Провидіння».

Після лекції отець Петро Бжеський представив нових студентів, які склали присягу й отримали з рук митрополита Львівського залікові картки й посвідчення студентів І року (курси А і В). Учасників відкриття року привітали керівники Вищих духовних семінарій РКЦ у Ворзелі й Городку та Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольський.

Пастирське слово до студентів і наставників звернув архієпископ Мечислав Мокшицький. А на завершення урочистості, на подяку за все, ієрархи, вихователі, студенти й гості проспівали чудову пісню на честь Діви Марії: «Sliczna Gwiazdo miasta Lwowa» – «Прекрасна Зірко Міста Львова».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:37 Четвер 0 78 Таїнство Миропомазання в Житомирі Парафія святого Вацлава в місті Житомир давно не переживала такої піднесеної та урочистої події. Святкування відпусту на честь другого покровителя храму святого Йоана з Непомук, було поєднане з уділенням таїнства Миропомазанням.