Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Київська міська державна адміністрація та Католицька церква – разом на захист дітей
10:12 Неділя 0 691
16-12-2018, 10:12

Київська міська державна адміністрація та Католицька церква – разом на захист дітей

У Києві 17 - 19 грудня відбудеться тренінг Профілактика сексуального насилля щодо неповнолітніх”. Співорганізаторами тренінгу є Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні та Служба у справах дітей та сім'ї КМДА. 
В тренінгу прийматиме участь близько 30 осіб – соціальні працівники та психологи з Києва, делегати від католицьких дієцезій і чоловічих згромаджень з різних куточків України.
Тренінг проводитимуть фахівці з Польщі:
о.Адам Жак - священик ордену єзуїтів, координатор Конференції Польського Єпископату щодо захисту дітей та молоді.
Єва Куш - психолог, сексолог і психотерапевт, аудитор в Синоді Єпископів (2008 і 2012), а також була президентом Всесвітньої Конференції Світських Інститутів (2004-2008).
Ганна Дебська - психолог з Варшави, багато років займається наданням допомоги дітям, батькам та фахівцям.

Ось як коментує цю подію співорганізатор тренінгу о.МіхалВоцаль SDB, заступник Голови Комісії у справах душпастирства молоді:Захист дітей від насильства, в тому числі від педофілії, є особливо важливим завданням як для держави, так і для Церкви. Позитивним є те, що ми змогли відповісти на прохання міської адміністрації запросити фахівців та організувати тренінг. Сподіваюся на підвищення нашого потенціалу в цій сфері та ще кращого служіння дітям та молоді”.

Автор: Олена Пономаренко – секретар Комісії у справах душпастирства молоді.
Додаткова інформація: juvanima@ukr.net, +380971973528
Оголошення 10:01 Вівторок 0 190 Запрошення для молоді на ніч чування про розпізнання покликання Комісія у справах богопосвяченого життя при Конференції єпископів РКЦ в Україні щиро запрошує молодь на молитовне чування до Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві, яка відбудеться в ніч з 23 на 24 квітня 2021 р. перед Неділею Доброго Пастиря під гаслом: «Встань і йди» (Мт.2,20).
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.