Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перегринація ікони «Цариця Францисканської родини»
17:25 Четвер 0 213
8-11-2018, 17:25

Перегринація ікони «Цариця Францисканської родини»

Ікона «Цариця Францисканської родини» подорожує, постійно перебуваючи в русі – живе, страждає, зносить труднощі, але, як живий паломник, насолоджується цим досвідом: новими відкриттями, новими зустрічами і знайомствами.
Під впливом Духа Святого, натхненні Його настановами, світські францисканці з Литви разом із духовними асистентами постановили поділитися з братами й сестрами Францисканської Родини великим скарбом, яким Господь обдарував їх кілька століть тому, – реліквіями І ступеня святих Франциска і Клари з Ассізі та святої Єлизавети з Угорщини.

Ікона «Цариця Францисканської родини» – це не просто зображення Матері Божої з маленьким Ісусом. Вона має життєдайний подих, а в єдності зі святими мощами свідчить про велику любов. Ця ікона – прославленням Божого милосердя, Божої любові, Божої діяльності в житті людини.


Цю ікону створив 2018 року в Литві францисканський іконописець брат Карло Бертанін OFM з нагоди ІІІ Європейського конгресу Францисканського Ордену світських (ФОС) і Францисканської молоді (ФМ), який відбувся під гаслом «Хто вірує в Мене, як Писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть!» (Йн 7, 38). 17 березня 2018 року ікону освятили в Медінінкаї (Литва), і вона розпочала паломництво європейськими спільнотах ФОС і ФМ. Місія паломництва – відвідати всі спільноти світських францисканців і молоді. Також її можуть вшановувати в чернечих згромадженнях та у францисканських парафіях.

1 листопада 2018 року, в урочистість Усіх Святих, Матінка Божа, Ісус і святі Франциск, Клара та Єлизавета завітали до парафії в Кам’янському, щоб зустрітися зі світськими францисканцями та ченцями-капуцинами. Францисканці разом із парафіянами урочисто зустріли ікону.


Протягом трьох днів вірні насолоджувались її присутністю, молилися, вшановуючи Господа через найдорожче свідчення Його любові. 3 листопада 2018 року ікона «Цариця Францисканської родини» вирушила на зустріч із криворізькою спільнотою ФОС. Світські францисканці та ченці супроводжували її до наступного місця паломництва.

Дякуємо Богові за наше покликання, за дар великої Францисканської родини, за єдність, за підтримку, за любов і довіру до нас – Його синів.


Наталія Андрейченко OFS,
м. Кам’янське, Дніпропетровська область, парафія святого Миколая

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:07 Четвер 0 59 «Я є Той, Хто є!»: реколекції для дівчат у Крисовичах 10–13 січня 2019 року в монастирі Згромадження Сестер Служебниць Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Крисовичах на Львівщині понад 30 дівчат зібралося, щоб пережити реколекції на тему присутності Бога в житті людини. «Я – Син Божий… Хліб життя… Світло світу… Добрий Пастир», – ці імена Господа Ісуса супроводжували їх під час духовних вправ.