Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Школа францисканської духовності в Харкові
14:57 Четвер 0 63
5-04-2018, 14:57

Школа францисканської духовності в Харкові

У середу, 4 квітня, у Харкові при катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії розпочалась чергова сесія Школи францисканської духовності. Цього разу з  слухачами Школи своїми знаннями ділиться о. Вєслав Бльок OFMCap із Папського університету Antonianum у Римі.
Про це розповідає сайт сестер-гонораток.

Отець Вєслав (Wiesław Block) уже понад 10 років займається викладацькою діяльністю і продовжує досліджувати писемну спадщину святого Франциска і святої Клари. Серед найвідоміших його досліджень (виданих італійською та польською) коментарі до листів святої Клари, символіка й духовність ікони святої Клари, духовність святого Франциска у світлі його листів. Результати своєї праці брат Вєслав представить на лекцій. Крім того, слухачі більш детально вивчатимуть устав Францисканського Ордену Світських.

Школа францисканської духовності є унікальною нагодою для членів Францисканського Ордену Світських і всіх охочих більше дізнатися про життя та духовність святого з Асізі. До Харкова приїхали також постуланти Ордену Братів Менших із наставником і новички зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії з наставницею. Лекції триватимуть до 8 квітня.

Нагадуємо, що ініціатором Школи францисканської духовності в Україні була сестра Яна Білякевич SCM. Вперше Школа відбулась 2006 року в с .Олександрівка (Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл., осередок «Карітас-Спес»). Сподіваємосяя, поступово, із Божою допомогою, дедалі більше людей з усієї Україні зможуть ще краще пізнати і полюбити святого Франциска та францисканську духовність.

Фото ‒ Наталя-Агнеса Кубанська

За темою:
Відбулась чергова сесія Школи францисканської духовності
Єпископ Віталій Кривицький – про католицьку освіту в Київсько-Житомирській дієцезії (Інтерв’ю)
«Сім духовних обладунків» ‒ францисканські реколекції в Яблуниці

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 186 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.