Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Школа францисканської духовності в Харкові
14:57 Четвер 0 238
5-04-2018, 14:57

Школа францисканської духовності в Харкові

У середу, 4 квітня, у Харкові при катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії розпочалась чергова сесія Школи францисканської духовності. Цього разу з  слухачами Школи своїми знаннями ділиться о. Вєслав Бльок OFMCap із Папського університету Antonianum у Римі.
Про це розповідає сайт сестер-гонораток.

Отець Вєслав (Wiesław Block) уже понад 10 років займається викладацькою діяльністю і продовжує досліджувати писемну спадщину святого Франциска і святої Клари. Серед найвідоміших його досліджень (виданих італійською та польською) коментарі до листів святої Клари, символіка й духовність ікони святої Клари, духовність святого Франциска у світлі його листів. Результати своєї праці брат Вєслав представить на лекцій. Крім того, слухачі більш детально вивчатимуть устав Францисканського Ордену Світських.

Школа францисканської духовності є унікальною нагодою для членів Францисканського Ордену Світських і всіх охочих більше дізнатися про життя та духовність святого з Асізі. До Харкова приїхали також постуланти Ордену Братів Менших із наставником і новички зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії з наставницею. Лекції триватимуть до 8 квітня.

Нагадуємо, що ініціатором Школи францисканської духовності в Україні була сестра Яна Білякевич SCM. Вперше Школа відбулась 2006 року в с .Олександрівка (Новоград-Волинський р-н, Житомирська обл., осередок «Карітас-Спес»). Сподіваємосяя, поступово, із Божою допомогою, дедалі більше людей з усієї Україні зможуть ще краще пізнати і полюбити святого Франциска та францисканську духовність.

Фото ‒ Наталя-Агнеса Кубанська

За темою:
Відбулась чергова сесія Школи францисканської духовності
Єпископ Віталій Кривицький – про католицьку освіту в Київсько-Житомирській дієцезії (Інтерв’ю)
«Сім духовних обладунків» ‒ францисканські реколекції в Яблуниці

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:18 Субота 0 62 Фонд «Даймо надію» звітує про роботу, звершену 2018 року, і складає нові плани 15 листопада відбулася щорічна зустріч членів і друзів фонду «Даймо надію» у Львові. Вони підсумували роботу за 2018 рік і обговорили найближчі плани й перспективи. Зустріч розпочалася спільною Євхаристією, яку очолив Львівський митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.