Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч молодих священиків віце-провінції св. Кирила і Мефодія
14:28 Вівторок 0 413
14-11-2017, 14:28

Зустріч молодих священиків віце-провінції св. Кирила і Мефодія

Протягом трьох днів, з 24 до 26 жовтня, відбулася перша спільна зустріч молодих співбратів-лазаристів двох Провінцій: Словацької та Віце-Провінції св. Кирила і Мефодія. Зустріч пройшла на півночі Словаччини у мальовничому селі Крушетніца. Були присутніми також Візітатори обидвох Провінцій: о. Ян Тчоп та о. Ярослав Яшшо. Саме о. Ярослав організував цю зустріч, а також підготував дві чудові конференції на тему «Братерського життя у спільноті».


Перша конференція на тему «Життя у Спільноті» опиралася на два джерела: розважань на тему життя у Спільноті о. Роберта Малоні, СМ, у минулому Генерального Настоятеля Конгрегації Місії, котрі зводяться до наступних рівнів Спільноти:
а) фундамент Спільноти – загальний досвід: кожен з нас приносить свою спадщину до спільноти, питання у тому, як ми користуємося своїм досвідом? Для блага кого? Чи є присутня спільна діяльність?
б) спільне розуміння актуальної ситуації;
в) наша спільна доля у спільноті;
г) спільна реалізація планів та важливість послуху.
Другим джерелом першої конференції були наші Конституції, передусім, пункти №20 та №24 де звертається увага на те, що ми несемо спільну відповідальність за мир і спокій у спільнотах, а також своїм життям і служінням показуємо чим ми живемо, на що наше життя опирається і що для нас важливе.


Друга конференція мала тему: «Братерське життя у суспільстві». Назвою цієї конференції послужив титул Документу Конгрегації у справах Інститутів Богопосвяченого Життя від 15.01.1994 на який опиралася вся конференція. Головними пунктами конференції були наступні: а) головним та найвищим правилом являється наслідування Христа;
б) пізнавання та збереження духа нашої Конгрегації;
в) ознайомленість з актуальним станом Конгрегації Місії;
г) пріоритет духовної віднови перед зовнішніми вчинками;
д) діяльність та ефективність євангелізації залежить від свідчення власного життя.


Також важливими пунктами цієї зустрічі була спільна молитва, Свята Меса, можливість прийняття Таїнства Сповіді та Поклоніння Пресвятим Дарам, а також можливість братерського спілкування на різні актуальні теми духовного життя у наших Спільнотах, де кожен бажаючий мав нагоду поділитися своїми думками і досвідом.


Хай Бог благословляє кожного, хто спричинився до цієї зустрічі!
о. Сергій Павліш, СМ
Крушетніца, Словаччина 26.10.2017


Джерело: svincent.org

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 13:31 Вівторок 0 329 Архієпископ Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії З 20 до 21 жовтня голова Конференції римсько-католицьких єпископів України митрополит Львівський Мечислав Мокшицький побував із душпастирським візитом на Сардинії (Італія) в архідієцезії Орістано.