Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст святого Вацлава в Житомирі
16:23 Понеділок 0 298
1-10-2018, 16:23

Відпуст святого Вацлава в Житомирі

У храмі  святого Вацлава в Житомирі відбулося парафіяльне свято, на яке зібралися численні гості. Месу очолив єпископ-емерит Ян Пурвінський.
Як нагадує Київсько-Житомирська дієцезія, саме єпископ Ян дав дозвіл на відновлення парафії. Сьогодні цей храм, розташований на околиці Житомира, дарує надію та віру усім заблукалим.

Для численних католиків району Крошня це те місце, куди можна приходити, щоби прийняти Ісуса у Святому Причасті, посповідатися і так іще ближче пізнати Господа. Безмежна дяка й пошана всім тим людям та священикам, які будували Господній храм та підтримували його постійними молитвами й особистими жертвами.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 658 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».