Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Києві відбулася щомісячна молитва за мир в Україні та світі
13:25 Субота 0 308
23-02-2019, 13:25

У Києві відбулася щомісячна молитва за мир в Україні та світі

20 лютого 2019 року Спільнота святого Егідія провела у храмі святого Олександра в Києві щомісячну молитву за мир в Україні та світі. Проповідь виголосив єпископ Української Греко-Католицької Церкви Богдан Дзюрах.
«Основою миру є любов. Для миру треба справедливості. Бо справедливість зупиняє потік насильства і кривди. Відновлює порушені насиллям блага. Але самої справедливості ніколи не достатньо, щоб мир був тривалим. Любов відновлює єдність, загоює рани. Тільки любов дає сили прощати і робити крок до взаємного примирення», – сказав владика Богдан.


Під час молитви присутні згадували країни, які сьогодні страждають від воєн і насильства. За кожну країну ставили свічку. Таку молитву Спільнота проводить уже понад 5 років.


Спільнота святого Егідія й рух «Молодь за мир» вдячні усім, хто приєднався до молитви за мир у дні пам’яті розстрілів на Майдані.

Після Молитви Спільнота святого Егідія разом із волонтерами роздавала їжу бідним Києва на Майдані Незалежності.

20 березня 2019 року о 19:00 відбудеться Молитва за мир у Великий піст. Запрошуємо молитися про мир у нашій країні й у світі.


Спільнота святого Егідія – міжнародна благодійна організація, яка існує в понад 70 країнах світу. У цих країнах щомісяця молиться за мир, згадуючи Україну.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:11 П'ятниця 0 656 У Бердичеві готуються до зустрічі паломників з України й цілого світу У Бердичеві на Житомирщині триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 й 21 липня 2019 року візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія. Цього року урочистості в Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Свій захист прийми!».