Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Звернення Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького на неділю, 18 червня
10:41 П'ятниця 0 29
16-06-2017, 10:41

Звернення Митрополита Львівського Архієпископа Мечислава Мокшицького на неділю, 18 червня

Шановні Священики та Богопосвячені Особи! Улюблені Брати і Сестри!
13 травня 2017 року в часі коронації Фігури Матері Божої Фатімської в Крисовичах, коли ми разом з усією Церквою святкували соту річницю Фатімських Об’явлень, Святіший Отець Франциск призначив о. Едварда Каву, священика з Ордену Братів Менших Конвентуальних єпископом-помічником нашої Архідієцезії.
З великою радістю і вдячністю ми прийняли вибір папи Франциска, який, зауважуючи потребу нашої Львівської Церкви, вислухав моє прохання про призначення другого єпископа-помічника. Наша радість є тим більшою, що єпископ Едвард походить з нашої Архідієцезії. Він народився і виріс в Мостиськах, а згодом, відповідаючи на голос Божого покликання, вибрав дорогу францисканського миру і добра.
Початком пастирського служіння стануть єпископські свячення, які Єпископ-номінат прийме у Львівській архікатедрі 21 червня о 10 год. Щиро запрошую на цю урочистість всіх Священиків, Богопосвячених та вас, Брати і Сестри. Нехай вона стане великим святом нашої Архідієцезії і виразом вдячності Господу Богу за дар нового Єпископа, якого я довіряю вашій молитві.
Друге запрошення, яке до Вас керую, пов’язане зі спомином Покровителя міста Львова святого Яна з Дуклі. Як щороку, молитимемося за його заступництвом за наше місто, його мешканців і всю Україну, просячи про дар миру і закінчення війни, довіряючи йому сім’ї, хворих і самотніх, молодь і дітей.
Ця урочистість відбудеться в давньому храмі Отців Бернардинів св. Андрія у Львові. О 14 год. почнеться молитовне чування при реліквіях св. Яна з Дуклі, а о 15 год. буде відправлена урочиста Свята Меса, на якій проповідь виголосить Віце-Міністр Провінції св. Архангела Михаїла Ордену Братів Менших з Житомира. Після закінчення Євхаристії пройдемо процесією вулицями Львова до Кафедрального собору, де під спів подячного гімну «Тебе, Бога, прославляємо» відбуватиметься вшанування реліквій нашого святого Покровителя.
Нехай ця щорічна урочистість буде свідченням нашої віри і віддання Церкві та знаком вдячності за опіку над нашим містом, якою на протязі століть оточував його св. Ян з Дуклі.
Усім з серця благословляю

+ Мечислав Мокшицький Львівський Римсько-Католицький Митрополит

Львів, 15 червня 2017 року
Вих. № 334/17
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Прошу прочитати Комунікат Митрополита в неділю 18 червня 2017 року на всіх Месах.
кс. Юзеф Павлічек
Генеральний Вікарій
Львів, 15 червня 2017 року
Джерело - Львівська архідієцезія

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:43 П'ятниця 0 59 День Спільноти Руху Світло-Життя у Києві

Збір урожаю розпочато. Осінній День Спільноти тому гарний доказ. Цілісіньке літо учасники Руху Світло-Життя підживлювали, пололи і обробляли від шкідників свої тендітні серця, душі і розум, аби зростати на формаційній ниві і «достигати» для Неба. Отож, Київ, проспект Перова, парафія Марії-Матері Церкви стала 16 вересня місцем зустрічі Руху Світло-Життя Київсько-Житомирської Дієцезії і першим пунктом прийому численних перших плодів літа.