Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск: Молитва – перше «місійне діло», доступне кожному
12:48 Вівторок 0 833
29-05-2018, 12:48

Папа Франциск: Молитва – перше «місійне діло», доступне кожному

У відеопосланні з нагоди початку Загальної асамблеї Папських місійних організацій у понеділок, 28 травня 2018 року, Понтифік поділився думками про їхню роль у справі євангелізації.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Співпраця між місцевими Церквами – ознака вселенськості

Він зауважив, що вже від ранньохристиянських часів «взаємна підтримка між місцевими Церквами, задіяними у звіщення та свідчення Євангелія, була знаком Вселенської Церкви». А в ХІХ сторіччі «звіщення Христа отримало новий імпульс» завдяки заснуванню місійних організацій із особливим завданням «молитися й конкретно діяти на підтримку євангелізації нових територій».

«Папа Пій ХІ надав цим організаціям визнання на рівні Папських, прагнучи підкреслити, що місія Церкви, звернена до всіх народів, лежить на серці Наступника святого Петра. І це досі так!» – наголосив Папа Франциск.

Навіщо потрібні Папські місійні організації?

За словами Папи, місійні організації значущі насамперед тому, що потрібно «молитися за місіонерів та місіонерок, за євангелізаційну місію Церкви. Молива – це перше “місійне діло”, яке кожен християнин може й мусить чинити. А ще воно найефективніше, навіть якщо цього не можна виміряти. Насправді головний діяч євангелізації – це Святий Дух, а ми покликані з ним співпрацювати, – сказав Його Святість. – Крім того, ці організації забезпечують від імені Папи справедливий розподіл матеріальної допомоги, щоб усі Церкви світу мали необхідний мінімум підтримки для євангелізації, звершення таїнств, для священиків, семінарій, пастирської праці й катехитів».

Підсумовуючи, Папа закликав усіх «співпрацювати в нашому спільному завданні звіщати Євангеліє й підтримувати молоді Церкви». Так Церква й надалі відкриватиметься для всіх, «із радістю звіщаючи Добру Новину Ісуса Христа, Спасителя світу».

За темою:
Папа про соціальні та фінансові виклики
Папа: Суть християнської радості не в «солодкому житті», а в мирі
Папа: Споглядання Пресвятої Трійці – це споглядання Бога-Любові
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.