Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Приміційна Служба Божа єпископа Віталія Кривицького в Одесі
11:51 П'ятниця 0 1 584
30-06-2017, 11:51

Приміційна Служба Божа єпископа Віталія Кривицького в Одесі

29 червня в салезіянській парафії святого Петра в Одесі відбулося подвійне свято: парафіяльний відпуст і приміційна Служба Божа єпископа Віталія Кривицького, одесита, який тут був настоятелем до єпископських свячень.
Храм був повний гостей-священиків і парафіян із Одеси й Одеської області. Єпископу Віталієві співслужили єпископ-ординарій Броніслав Бернацький та отець Михайло Нуцьковський SDB, який під час Меси отримав від єпископа Броніслава декрет на настоятеля парафії святого Петра.
Під час проповіді єпископ Віталій поділився своїм життєвим досвідом, пов'язаним із цією парафією, та закликав усіх присутніх зростати в духовному житті, щоб кожне свято не було таке саме, як щороку, але завжди ще більше наближало нас до Господа. Після Служби єпископ-ординарій іще раз привітав єпископа Віталія зі свяченнями, побажав багато сил та дарів Духа Святого в новому служінні, попрохав не забувати Одесу, а вірних закликав до молитви за свого земляка-єпископа.
На завершення богослужіння була освячена сповідальниця, яку запроектував єпископ Віталій – останнє його діло як настоятеля цієї парафії.
Одеса сумуватиме за єпископом Віталієм, але ніколи не забуде його в молитвах і завжди залишатиме двері й серце відкритими, це ж «Одеса-мама».
Автор: c. Анна Заінчковська FMAФото: Вікторія Кочубей

По темі:
Подячне слово нового ординарія Київсько-Житомисрької дієцезії єпископа Віталія Кривицького
«Доброї Вам дороги!» – з проповіді Апостольського Нунція в Україні на хіротонії нового ординарія Київсько-Житомирської дієцезії
У Києві відбулися хіротонія й інгрес нового єпископа-ординарія
Новини з України 12:00 Четвер 0 188 Всеукраїнська Рада Церков зустрілась з Денисом Шмигалем 1 грудня відбулась зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем'єр-міністром України та представниками деяких міністерств. Під час зустрічі було обговорено низку важливих для суспільства та релігійних спільнот питань.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.