Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск: Людська історія може стати розквітом свободи, спасіння та любові
15:42 Субота 0 437
7-04-2018, 15:42

Папа Франциск: Людська історія може стати розквітом свободи, спасіння та любові

«Через енцикліку “Laudato si’” та різні звернення, і скликаючи Синод Єпископів, присвячений проблемам Амазонії, виражаю своє сподівання на те, що наша людська історія зможе стати розквітом визволення, зростання, спасіння та любові», – сказав Папа Франциск, приймаючи у Ватикані в п’ятницю, 6 квітня 2018 року, Енрієн дю-Шапоне з Парижа, засновницю Центру досліджень розвитку в Латинській Америці, який займається опрацюванням моделей економічного розвитку та освітньо-формаційною діяльністю.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Я радий, що маю нагоду прийняти вас, аби привітатися та вшанувати вашу працю на користь миру, захисту прав людини, охорони нашої землі та підтримки зростання гуманнішого й братерського суспільства», – сказав Понтифік, звертаючись до Енрієн дю-Шапоне, і висловив високу оцінку «невтомній креативності», яка «принесла плоди через “Діалоги людяності”, покликані наново зосередити політику на людяності та заохотити до будування такої форми громадянства, яке дбатиме про спільний дім».

Папа підкреслив, що це добре «пробуджувати мистецтво співжиття у простоті, доброзичливості й братерстві», як і «виховувати в культурі пошани й зустрічі, яка єдина здатна будувати майбутнє, що відповідатиме рівню ідеалу людини».


За темою:
У березні Папа закликає молитися за дар розпізнавання
Папа про покликання: Час віднайти корені
Папа: Корупція живить культуру смерті

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 16:19 Понеділок 0 55 Папа: Кожен повинен робити свій внесок у подолання голоду в світі Для подолання проблеми голоду не вистачить зусиль лише з боку міжнародних організацій. Кожен повинен усвідомити неприпустимість культури відходів і боротися з нею. Про це Глава Католицької Церкви пише в посланні до Всесвітньої Продовольчої Програми ООН.