Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » Папа слухає молодь! Анкета on-line українською мовою
10:04 П'ятниця 0 69
8-09-2017, 10:04

Папа слухає молодь! Анкета on-line українською мовою

Від 10 серпня дві Католицькі комісії душпастирства молоді в Україні (Римсько-Католицької та Греко-Католицької Церкви) пропонують заповнити on-line українськомовну анкету, призначену для осіб віком від 16 до 29 років.

Їхні відповіді слугуватимуть для підготовки XV Синоду єпископів, присвяченого молоді. Синод під гаслом «Молодь, віра та розпізнання покликання» відбудеться в жовтні 2018 року в Римі.

Української мовою анкету можна заповнити за адресою: https://papasluhae.wufoo.eu/forms/m-/
Її планують розмістити на популярних інтернет-сторінках (наприклад, juvanima.org.ua) і в соціальних мрежах. Ті, хто знає іноземні мови, на сторінці youth.synod2018.va можуть заповнити анкету англійською, італійською, іспанською чи французькою.

«Ця ініціатива, – розповідає отець Міхал Воцал із Комісії душпастирства молоді, – це шанс для наших Церков служити молоді ще краще. Заповнити анкету запрошена кожна молода людина, навіть якщо вона не католик і не християнин. Папа бажає, щоб голоси молоді дійшли  до вух і сердець пастирів. Він хоче, щоб молодь зрозуміла, що Церква прагне в ній бачити протагоністів».

У першій частині опитувальника подано обов'язкові запитання щодо життєвої ситуації: освіта, цивільний стан, кількість дітей і незалежність від батьків.

Частина друга, під назвою «Як бачиш себе та навколишній світ?», стосується самооцінки того, хто заповнює анкету. Тут подано запитання про те, яке місце в ієрархії цінностей посідають такі поняття, як родина, самореалізація в роботі й досягнення соціального становища, ступінь довіри до різних установ: уряду, школи, поліції, Католицької Церкви.

У третій частині – «Мій життєвий вибір» – респондентів просять відповісти, який вік вонии вважають найкращим, аби покинути батьківський дім чи народити першу дитину, та скількох дітей планують мати. Також тут подано запитання, які стосуються  участі в політичному, соціальному та професійному житті.

Наступна частина анкети, «Релігія, віра та Церква», торкається того, як часто респонденти беруть участь у релігійних практиках і яке місце має релігія в ієрархії цінностей. Автори анкети запитують, ким є для респондентів Ісус і які, на їхню думку, важливі завдання стоять перед Католицькою Церквою.  

Останні дві частини анкети стосуються присутності молоді в цифровому світі й завдяки відкритим запитанням дають можливість поділитися своїм досвідом віри та баченням Церкви.

Анкета буде доступна до 30 листопада, а пізніше її результати надійдуть до Секретаріату Синоду.

Католицькі комісії душпастирства молоді


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 12:47 Четвер 0 84 Зустріч гілок Вікентійської родини в Києві
У Ювілейний рік 400-річчя Вікентійської Духовності у м. Києві зберуться представники гілок, які діють у м. Києві для спільної молитви, розважань, роботи в групах, щоб в такий спосіб долучитись до святкувань ювілею у світі, щоб поглибити знання про св. Вікентія та його служіння убогим.