Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Презентація книжки отця Володимира Кусьнежа «Світ Біблії» в Києві 9 листопада
11:04 Вівторок 0 491
7-11-2017, 11:04

Презентація книжки отця Володимира Кусьнежа «Світ Біблії» в Києві 9 листопада

Запрошуємо на київську перезентацію нового видання «Світ Біблії: подорож батьківщиною Ісуса Христа»! Це унікальна можливість поспілкуватися з автором, познайомитися з книжкою та придбати її зі знижкою. І, звісно, за традицією на вас чекає розіграш двох примірників нової книжки та наших фірмових торбинок.
Початок 9 листопада о 18:15. Місце проведення: вул. Деревлянська, 13, другий поверх, аудиторія 207. Вхід вільний.
Про книжку:
Книжка отця Володимира Кусьнежа присвячена культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів. Це унікальний навчальний посібник для тих, хто вивчає біблійні на науки, цікава дослідницька праця для тих, кому цікаве історичне тло діяльності Ісуса Христа, та вичерпне впровадження в біблійне середовище.

Про автора:
Отець Володимир Кусьнеж, 1965 р. н., – священик Львівської архідієцезії Римсько-Католицької Церкви України. Закінчив Люблінський Католицький університет і біблійні студії Католицького університету в Парижі. Отець Володимир викладає біблійні дисципліни в Інституті святого Томи Аквінського в Києві та в інших католицьких навчальних закладах України, а також провадить душпастирську працю при парафії.

Джерело – ​Видавництво «Кайрос»​​​

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий