Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Запрошуємо кандидатів до місійного життя!
12:25 Вівторок 0 1 505
3-09-2019, 12:25

Запрошуємо кандидатів до місійного життя!

Можливо ти чуєш в своєму серці поклик та не можеш добре його зрозуміти, а можливо чітку чуєш, що Господь запрошує тебе до священницького чи монашого служіння. Ми Місіонери Облати Марії Непорочної запрошуємо кандидатів розпізнавати своє покликання в більш стислий і систиматтичний спосіб. Мова іде про річний постулат.


Що таке постулат? Молода особа живе на протязі року чи двох в нашій монашій спільноі в місті Обухові з метою розпізнати своє покликання і пізнання нашої харизми та діяльності.

В тому часі кандидат вчиться молитви, працює з убогими, має постійного провідника душі і відповідального за постулат, якийдопомагає розпізнавати покликання. на закінчення цього часу розпізнання кандидат приймає рішення, чи хоче продовжувати своє формування до богопосвяченого життя чи повертається до дому.

Друже, як мінімум, якщо розпізнаєш, що це не твоє то зглибиш свої відносини з Ісусом Христом, пошириш свої знання про християнські цінності та пізнаєш себе. Можливо варто заризикувати.

Я Пригадую, що дав собі такий час один рік і був переконаний, що повернуся до війська та Бог в тому часі стільки дав мені свої благодатей, що не зважаючи на різні труднощі я вирішив залишитися і продовжити. Спочатку, новіціят потім семінарія і зараз хочу за свідчити, що Бог справді є люблячим Батьком, а я щасливим місіонером та монахом. Дякую Богові за все. Вибір належить до тебе. З Богом!

Всі потрібні інформації за номером: 0979316159 о. Вадим або е-mail: poklykaniaomi@gmail.com
Оголошення 10:00 Вівторок 0 152 Сьогодні у Львові презентують книгу про батьківщину Ісуса Христа У вівторок, 21 червня, у каплиці Розена відбудеться презентація одного з найповніших та найґрунтовніших українських видань присвячених культурі, історії, релігії та політичній ситуації Ізраїлю біблійних часів.  
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.