Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Спільний проект Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського з НПУ ім. М.П. Драгоманова
14:42 Четвер 0 350
10-08-2017, 14:42

Спільний проект Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського з НПУ ім. М.П. Драгоманова

Дорогі студенти!
2017/18 н.р. Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві розпочинає спільний проект із Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова з підготовки бакалаврів за спеціальністю «Релігієзнавство» (спеціалізація «Релігійні науки»), – від НПУ та за спеціальністю «Релігійні науки» (спеціалізація «Релігієзнавство»), – від ІРН.
Долучившись до спільної програми, ви отримуєте можливість вивчити католицьку теологію в ІРН і отримати диплом державного зразка в НПУ.
Кожен із навчальних закладів-партнерів забезпечуватиме половину навчального процесу. Для отримання диплому потрібно виконати чотирирічну програму. Навчальні дисципліни, за забезпечення яких відповідальний НПУ, викладатимуться на базі НПУ, дисципліни з католицької теології – на базі ІРН.
Обсяг спільної освітньої програм 240 навчальних кредити.
Для вступу на спільну програму потрібно виконати як умови ІРН, так і умови НПУ.
Якщо Ви зацікавилися навчанням на спільній програмі просимо Вас заповнити онлайн-анкету.
Джерело - Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 17:07 Субота 0 109 У Львові відбудеться великий різдвяний концерт З благословення та підтримки митрополита Львівського архієпископа Мечислава Мокшицького у Львові відбудеться великий спільний концерт гурту «Lux Mundi», хору «Taize Lviv» та збірного оркестру під проводом Анастасії Щирби.