Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа до футболістів: завжди будьте атлетами добра та миру
14:21 Середа 0 47
2-08-2017, 14:21

Папа до футболістів: завжди будьте атлетами добра та миру

Перед загальною аудієнцією у середу, 2 серпня 2017 р., Папа Франциск мав окрему зустріч із футболістами та керівництвом німецького клубу «Боруссія-Менхенґладбах». Насамперед, він подякував за дружні стосунки між клубом та спортивним товариством ватиканських працівників, що виливаються у товариські зустрічі, що періодично проводяться в Римі та в Менхенґледбасі.
Святіший Отець схвально відгукнувся про той факт, що ця команда вирізняється тим, що завжди, наскільки це можливо, намагається бути дійсно командою, а також колективом, який підтримує родини. «Це прекрасно, – зауважив він, – бачити, як родини гуртуються у вашому “Боруссія-Парку” і як проводяться різні спортивні та виховні програми й ініціативи, призначені для підтримки молоді, особливо, тих, які перебувають у скрутному становищі».
«Заохочую вас і надалі анґажуватися у те, щоб бути “атлетами добра і миру”, яких сучасний світ дуже потребує», – сказав Папа, додавши: «Ввіряю вас, ваші родини та всіх ваших найдорожчих Господеві. Нехай же Він завжди супроводить вас Своїм благословенням».
Джерело: Радіо Ватикану
По темі:
Футболіст Філіп Малрін став священиком (фото)
Папа до спортивної делегації зі США: Світ дуже потребує культури зустрічі
Папа зустрівся з футболістами «Ювентуса» і «Лаціо»
 

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Слово Папи Франциска 16:21 П'ятниця 0 64 Папа: Святість – це постійне приймання Божого прощення
«Нехай Господь дасть нам благодать внутрішньої правди», – цією молитвою можна підсумувати проповідь Папи Франциска, яку він виголосив у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у п’ятницю, 20 жовтня 2017 р., роздумуючи над літургійним читанням із Послання святого апостола Павла до римлян, у якому апостол закликає через віру приєднатись до Господа, пам’ятаючи при цьому, що віра є даром Божим, а не заслугою за наші діла.