Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа закликав світових лідерів шукати спільне добро
10:09 Середа 0 45
13-09-2017, 10:09

Папа закликав світових лідерів шукати спільне добро

«Заохочую світових провідників відкласти набік часткові інтереси для того, щоб разом шукати спільне добро», – такий заклик 9 мовами з’явився на аккаунті @Pontifex Святого Отця в Твіттер у вівторок, 12 вересня 2017 р., в день відкриття 72-ї Загальної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.

Ці слова є повторенням заклику Папи, що прозвучав два роки тому, коли він 25 вересня 2015 року промовляв у Нью-Йорку до 70-ї Генеральної Асамблеї ООН, закликаючи подолати нелад, «спричинений неконтрольованими амбіціями та колективним егоїзмом», які досі є джерелом війни, нужди, несправедливості та зловживань.

Того дня, наголосивши на тому, що «теперішність заохочує нас віддати перевагу діям, які можуть пробудити новий динамізм в суспільстві», Святий Отець підкреслював, що ми вже не можемо дозволити собі відкладати деякі завдання на майбутнє. Зазначивши, що ООН та її структури, як будь-яке людське діло, потребують покращення та оновлення, залишаючись, однак, необхідними «як завдаток безпечного і щасливого майбутнього для прийдешніх поколінь», Понтифік підкреслив, шо воно буде таким, якщо «представники держав зуміють відкласти набік часткові інтереси та ідеології, щиро намагаючись служити спільному добру».

Джерело - Радіо Ватикану


По темі:

Папа Франциск отримав легку травму в Колумбії під час поїздки «папамобілем»

Прощальна проповідь Папи Франциска в Колумбії

Папа: Релігії покликані відкривати дороги миру

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
13:43 Неділя 0 29 Папа: Бог бажає дати усім ту ж саму винагороду – спасіння, життя вічне

«У сьогоднішньому євангельському уривку чуємо притчу про робітників (пор. Мт. 20, 1-16), покликаних протягом дня, яку Ісус розповідає, щоб вказати на два аспекти Божого Царства: перший, що Бог прагне покликати усіх, щоб працювали для Його Царства; другий, що наприкінці Він бажає дати усім ту ж саму винагороду, тобто, спасіння, життя вічне», – мовив Святіший Отець до зібраних на площі Святого Петра паломників та побожних туристі, які прибули у неділю, 24 вересня 2017 р., у Ватикан, щоб почути недільне повчання Глави Католицької Церкви, проказати із ним Богородичну молитву «Ангел Господній» та отримати його Апостольське благословення.

Слово Папи Франциска / Новини з Ватикану 15:43 Четвер 0 48 Папа: свідомість нашої гріховності відчиняє нам двері Божого милосердя

«Дверима, щоб зустріти Ісуса, є визнати себе грішником», – наголосив Папа Франциск, проповідуючи під час Святої Месу у каплиці «Дому Святої Марти» у Ватикані у четвер, 21 вересня 2017 року. Того дня, коли Римсько-Католицька Церква спогадує святого апостола Матея, проповідник зосередив свою увагу на його наверненні.