Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Триває всеукраїнське ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі
09:08 Середа 0 589
13-09-2017, 09:08

Триває всеукраїнське ювілейне паломництво до Санктуарію Матері Божої у Фатімі

Цими днями декілька паломницьких груп з усієї України вирушили місцями Марійних святинь через цілу Європу у паломництво до Фатіми. Дане паломництво є організоване Львівською Архідієцезію РКЦ та паломницьким центром Святого Христофора. 

Від нас вирушили: 1 автобус мирян на чолі з духівниками: о. Й.Михайловський, о. В.Дерунов, о. В.Антонюк, о. Є.Цимбалюк, о. А.Гано та 2 автобуси духовенства та семінаристів. Також до святкових заходів 14 вересня у Фатімі приєднюються групи від інших паломницьких центів, зокрема від Патріаршого та Рафаїлу.

13-14 вересня Архієпископ Мечислав Мокшицький разом з римсько-католицькими єпископами України, духовенством, семінаристами та сотнями мирянами буде молитися про мир і спокій в Україні та в цілому світі.

Архієпископ Мечислав Мокшицький під час зустрічі з семінаристами та духовенством Вищої Духовної Семінарії Львівської Дієцезії (смт.Брюховичі), привітав їх з початком паломництва та наголосив, що вони прямують до Фатіми, а це дуже особливе місце, де Матір Божа через об’явлення, закликає усіх до покути та молитви на розарію.

Як говорив св. Йоан Павло ІІ після того, як був серйозно поранений 13 травня 1981 року, послання з Фатіми «сьогодні є більш актуальним, ніж було у 1917 році».

Нам залишається слідувати головному посланню з Фатіми, де Матір Божа закликає нас до молитви на розарію про мир та навернення в Україні та в цілому світі.

Соломія Федишин

Паломницткий Центр св. Христофора

Джерело - Львівська архідієцезія


По темі:

«В Ювілейному паломництві Господь через Марію відкриває нам слово Боже для України», – єпископ Ян Собіло

Розпочалося Всеукраїнське римсько-католицьке паломництво до Фатіми


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.