Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Золотий політ 35000 голубів на підтримку зведення храму св. Йоана Павла ІІ у Львові
10:30 Вівторок 0 41
29-08-2017, 10:30

Золотий політ 35000 голубів на підтримку зведення храму св. Йоана Павла ІІ у Львові

Понад 35000 голубів вилетіло з Брюселя до Польщі та Словаччини щоб підтримати зведення храму римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.
Розвинувши швидкість близько 120 км/г перші птахи дісталися до своїхх голубників чеез декілька годин. Цю благодійну Акцію «Меморіал ім. св. Йоана Павла ІІ – Золотий Політ” організувало Обєднання „Sanctus Paulus” з місцевості Бидґощ у співпраці зі Звязком Годівників Поштових Голубів.
Годівники, котрі взяли участь у Меморіалі ім. св. Йоана Павла ІІ на полях під Брюселем зявилися досвіта. Їхні голуби мали подолати від 400 до 1000 кілометрів. Нагодувавши та напоївши птахів настав урочистий початок польоту.
У цій міжнародній події також взяли участь словацькі годівельники. Загалом в Мемрріалі брало участь 35000 птахів. – Ця ініціатива належала панові Вєславу Мєнткевичу, котрий також був у Брюселі, і вона виявилася дуже доброю і влучною. Годівники поштових голубів високо цінують цю подію, бо це підняло її ранг – говорить Александр Ґжибек, віцеголова правління Товариства „Sanctus Paulus” у Бидґощі.
Годівники за старт одного голуба брали оплату у розмірі 2 злотих. Ці гроші будуть передані на зведення храму парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. Парафії не вистарчає споруд, які би допомогли розвинути євангелізаційну, освітню та благодійну діяльність.
– Ми розпочинаємо будову від зведення тимчасової каплиці, яка буде знаходитися поруч з місцем побудови основного храму, де також будуть відбуватися щоденні заняття для дітей – і що важливе – сама катехизація дорослих – звертає увагу о. Григорій Драус, настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.
Організатори меморіалу не виключають, що наступний політ голубів в рамках харитативної акції відбудеться з з України на Сльонск.
Джерело - Львівська архідієцезія з посиланням на welwowie.com

По темі:
Великий відпуст в урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії у Винниках
Летичів: урочистість Пресвятої Богородиці очолив архієпископ Мечислав Мокшицький
Боярка: Святий Дух приходить і в маленькі парафії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 10:41 Четвер 0 1 743 Мережа магазинів ввела неробочу неділю через католицькі переконання своїх нових власників

Хорватська мережа супермаркетів «PEMO» нещодавно змінила своїх власників, які покликаючись на свої католицькі переконання та підтримку 83% працівників запровадила у цій мережі неробочу неділю, повідомляє хорватський католицький портал «Bitno.net».